2752
2734
عنوان

اسهال استفراغ تو ماه ۸ بارداری

40 بازدید | 5 پست

توروخدا یکی کمکم کنه همش نگران بچمم دکترم رفتم بازپ خوب نشدم الانم ددباره اسهال شدم بچه خیلی تکون میخورع ینی چیزیش شذع؟؟؟چیمار کنمم

نترس عزیزم منم ماه ۷ بودم مریض شدم به شدت تهوع پشت همدیگه

دکتر هم رفتم بیمارستان به خاطر بارداری میگفت دستم باز نیست دارو بدم زیاد 

بعد من چنان عوق میزدم که اصلا امیدی به بچه نداشتم اونجوری که به شکمم فشار میومد

ولی خب همه چی اوکی بود

اصلا نگران نباش فقط دکترو برو 

تحت نظر باشید دیگه. دائم برید بیمارستان برای چکاپ.

من یادمه بارداری اولم، ماه ششم، مسموم شدم

جنین از بدو تشکیل، انسانه...چی باعث شده فکر کنید یک تکه گوشته و جزئی از بدن مادر؟ فقط یک مدت احتیاج داره به تنها پناهگاهش تا سریع مراحل تکامل رو طی کنه...همونطور که نوزاد احتیاج به نگهداری داره...دستتون رو به خون فرزندتون آلوده نکنید! هیچکس از آینده خبر نداره، با چه تضمینی، حق حیات به فرزندتون نمیدید، شاید اون نجات دهنده تعداد زیادی از انسانها باشه...با وجود هر نوع سختی که در زندگی وجود داره! چرا این جنین نرفته در شکم مادری که سالهاست ناباروره، اما تدبیر امر الهی اونو گذاشته در شکم شما؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نترس عزیزم منم ماه ۷ بودم مریض شدم به شدت تهوع پشت همدیگه دکتر هم رفتم بیمارستان به خاطر بارداری می ...

من عفونت ادراری دلشتم بهم سفکسیم داره دیروز سروم زدم خوب بودم تا الان دوبارع اونجوری شدم میترسم زایمان زودرس بگیرم یا رو مغز بچه اسیب بزنه 

من عفونت ادراری دلشتم بهم سفکسیم داره دیروز سروم زدم خوب بودم تا الان دوبارع اونجوری شدم میترسم زایم ...

نه بابا نترس فقط با دکتر در ارتباط باش و منظم دارو بخور نگران هیچی نباش.

گر نگهدار من آنست که من میدانم   شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد