2737
2734
عنوان

مرد مغرور حق به جانبی که همش ناز میکنه رو باید چه کار کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 803 بازدید | 86 پست
اخ اره واقعا همینه اینجور مردا باید بفهمن  مهم نیستن  ولی من خودم بدم میاد دوس دارم زنو ...

سکوتش آزار دهنده ترین چیز برای من

خب مگه پانتومیم

دلم میخواد بزنمش

سکوت میکنه انتظار داره من حدس بزنم که چی می ‌خواد اقا

مثلا به من دائما بی توجهی میکنه چکارش کنم خوب شه واقعا حس خوبی ندارم

خودت به خودت کامل توجه کن اول

از خودت تعریف کن از دستپختت واسه زمانت برنامه داشته باش ناخودآگاه اونم فکرش می آد سمتت

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه من دو ماه یه کلمه هم باهاش حرف نزدم انگار نامرئی برام هیچی نگفتم تاکید میکنم هیچی اول که خوب ب ...

اشتباه کردی دیگه

گفتم که نباید قهر و دعوا کنی، فقط باید حس کنه برات مهم نیست

باهاش خیلی خوب باش، بگو بخند، مهربون باش ولی

ولی گذشت و فداکاری و بذار کنار، قربون صدقه تعطیل ،دیگه وقتی خرید میکنی نشونش نده، نظرش و نپرس، انگار اصلا نظرش برات مهم نیست، هیچ چیزی رو براش تعریف نکن،نه چیزای جالب، نه چیزای مهم، باهاش درد دل نکن، باهاش مشروت نکن، تصمیماتت و خودت بگیر و....

طول میکشه تا متوجه تغییر رفتارت بشه، ولی وقتی بفهمه میترسه

خوب اول اونکه زن اروم و لطیفی باش بخودتم برس جوری کن بدونه تو مهمی بعدم ناز و عشوه 

فرصت نمیده 

همش فکر میکنه پشت کارای من لابد دسیسه ای هست

و تمام تلاششو میکنه که احساسش رو سرکوب کنه

انگار که اعتماد نداشته باشه

اونجوری

2728
فرصت نمیده  همش فکر میکنه پشت کارای من لابد دسیسه ای هست و تمام تلاششو میکنه که احساسش رو سرک ...

سخته واقعا اما باید اعتمادشو جلب کنی قلقشو بدست بیاری 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 
اشتباه کردی دیگه گفتم که نباید قهر و دعوا کنی، فقط باید حس کنه برات مهم نیست باهاش خیلی خوب باش، ب ...

خیلی سخته می دونم

بارها هم امتحان کردم و جا زدم

کلا من ادم صفر و صدی ام

یا باید خوووووب باشم یا کلا بیخیال طرف بشم

2738
امتحان کردم جواب نداده تا وقتی که گفتم ولش کن بیخیال

آهان من یه راهی دارم

توجهتو کلا از روی اون بردار

ذهنتو از اون خالی کن

و سعی کن خودت باشی

جوری که خودت فقط حال کنی با خودت

کلا به اون فک نکنی

اینجوری اون خودشو باهات هماهنگ میکنه

جوری باش ک خودت راحتی و عشق می کنی

آهان من یه راهی دارم توجهتو کلا از روی اون بردار ذهنتو از اون خالی کن و سعی کن خودت باشی جوری که ...

عاشقشم

چجوری اخه؟

هر حرکتش در چشم من انقدر زیباست که ...

هیچ جوره نمی‌تونم دل ببرم ازش

عاشقشم چجوری اخه؟ هر حرکتش در چشم من انقدر زیباست که ... هیچ جوره نمی‌تونم دل ببرم ازش

اخ اخ اخ ، مث خودمی پس .... من امتحان کردم . خودت باش . واسه دل خودت عشق بورز کاری ب واکنشش نداشته باش

یه سایت بلدم خوبه راهکاراش : گروه تحقیقاتی عباس منش 

اخ اره واقعا همینه اینجور مردا باید بفهمن  مهم نیستن  ولی من خودم بدم میاد دوس دارم زنو ...

من ۶ سال بها دادم و قربون صدقش رفتم و بالا بردمش

آخراش دیگه سوارم شده بود

الان پس از دو سال تلاش اوضاع بهتر شده

در حدی تحویلش نمیگیرم که وقتی میگه دوست دارم، میخندم و میگم وظیفته، چند روز پیش هی میگفت خیلی وقته یه دوست دارم بهم نگفتی، ولی بازم نگفتم😏 زدم به شوخی و خنده و مسخره بازی

باور کن یک هفته تحویلش بگیرم دوباره برمیگرده به تنظیمات قبلیش🥴😁

عاشقشم چجوری اخه؟ هر حرکتش در چشم من انقدر زیباست که ... هیچ جوره نمی‌تونم دل ببرم ازش

خوب پس به همین زندگیت راضی باش

چون هر کاری میگیم میگی نمیشه دیگه، همینجوری ادامه بده، هر وقت بریدی و خسته شدی بیا این تاپیک و دوباره بخون

من ۶ سال بها دادم و قربون صدقش رفتم و بالا بردمش آخراش دیگه سوارم شده بود الان پس از دو سال تلاش ا ...

اخ سخته واقعا . منکه نمیتونم . من ادمیم اهل ابراز عشق 

اخ سخته واقعا . منکه نمیتونم . من ادمیم اهل ابراز عشق 

منم بودم

خیلی اذیت شدم، داغون شدم، بریدم

انقدر محبت کرده بودم و ازش تعریف کرده بودم که به این نتیجه رسیده بود خیلی خوبه و واسه من حیفه😐 یکم دیگه ادامه میدادم طلاقم و داده بود که بره یکی در حد خودش پیدا کنه

2706