2733
2734
عنوان

مرد مغرور حق به جانبی که همش ناز میکنه رو باید چه کار کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 86 پست
منم بودم خیلی اذیت شدم، داغون شدم، بریدم انقدر محبت کرده بودم و ازش تعریف کرده بودم که به این نتیج ...

اره دقیقا اونم وقتی ازش تعریف میکردم میگفتم ک میبینی من چقد تحسینت کردم گفت من خیلی خوبم 😐😐😐😐

کلا مردا جنبه ندارن

باید بیمحلیشون کنی 

من تکه ای از خدا هستم . مانند قطره ای از دریا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بودم خیلی اذیت شدم، داغون شدم، بریدم انقدر محبت کرده بودم و ازش تعریف کرده بودم که به این نتیج ...

ولی من یه چیز دیگم تجربه کردم یمدت محل ندادم بعد ک اون عاشقم شد بعد من بیمحلی میکردم

یه ضرب المثلی هس کلا درسته

"" آویزونی گریزونه

گریزونی آویزونه 😂😂😂😂😂

2728
ولی من یه چیز دیگم تجربه کردم یمدت محل ندادم بعد ک اون عاشقم شد بعد من بیمحلی میکردم یه ضرب المثلی ...

شوهر من عاشق بشو نیست

چون کلا خود شیفته است، نمیتونه کسی جز خودش و دوست داشته باشه

ولی بازم بی محلی جواب میده، حداقل شرایط یکم متعادل تر میشه🥺

شوهر من عاشق بشو نیست چون کلا خود شیفته است، نمیتونه کسی جز خودش و دوست داشته باشه ولی بازم بی محل ...

ولی من امتحان کردم .‌ عاشقم شد . فقط باید محدودیتا تنگتر بشه 😁😁😁😁😁 سخته والا . ولی خب ریسکش بالاس . زیادم محدود نکن 

2738
ولی من امتحان کردم .‌ عاشقم شد . فقط باید محدودیتا تنگتر بشه 😁😁😁😁😁 سخته والا . ولی خب ریسکش بال ...

من تا جایی رفتم که واقعا فکر میکرد ولش میکنم، یه بار قسمم داد که اگه داری بهم خیانت میکنی بگو😲

در این حد رفتارم عوض شده بود

ولی تغییر رفتار من عمدی نبود، واقعا دلسرد شده بودم، تا یکم دلگرم میشم و مهربون میشم اونم میشه مثل اولش، واسه همینه که دیگه اصلا مهربونیاش و باور نمیکنم، میدونم فقط در اثر بی محلیه من هست نه عشق و....

وقتی می‌خوام حرف بزنم کلا نادیده ام میگیره بهم میگه تو داستان سازی میکنی کلا میزاره میره گوش نمید ...

ببین مشکل از کجاست این رفتارش احتمالا سرچشمش از جایی هست این جاییی ک میگم هم شامل گذشته میشه هم فرد هم چیزی ک دیده.. اینارو باید پیدا کنی 

بشین کنارش بگو دارم اذیت میشم داری داغونم میکنی مشکلتو بگو مشکلت بامن چیه چرااینجورییی هستی 

بگو ی بار بگو خودتو خلاص کن 

بگو اگرم مشکلی نداری با من پس چراانقد سردی 

من دوس ندارم اینجوری باشی گررم باش بگو بخند بهم توجه کن من نیاز دارم ب توجهت ب محبتت.. 

❤️