2733
2739
عنوان

بگید تنها نیستم🙄

340 بازدید | 28 پست

من دلم برای کسی تنگ نمیشه، ادمهایی رو دوست دارم اما اینکه از دوری غمگین و دلگیر بشم نیستم، انقدرا برام فرقی نداره نزدیکم باشن یا نه، من بی احساسم؟ 😬

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم فقط واس زیر ۱۰ سالہ ھا😌

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2728

منم اينطوريم

بي احساسي نيس بيخاليه و شايد هم قوي بودن

البته بستگي ب سن هم داره سن كم دلتنگي كمتره

به دستان خدا خيره شدم معجزه كرد/ لطفا براي سلامتي من صلوات بفرستيد تشكر
2738

بیاین اعتراض برای کم کردن تبلیغات و درست شدن مشکل عکس گذاشتن

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
برای بچه ها که اصلااا😂

😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2706