2733
2734
عنوان

بگید تنها نیستم🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 28 پست

ن من مثل شما نیستم 😅

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامانم همش شکایت داره چرا زود زود زنگ نمیزنم بهش مثلا هر روز چون خودش با مامانش هرروز صحبت میکنه و همه چیم میگه ولی من اینجوری راحت نیستم هر چی میشه بگم بهش

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂
2731
حالا چرا ناراحت؟ همچین بد هم نیست

آخه دلم از همه کس همه چیز شکسته 

هیچی خوش حالم نمیکنه دیگه حالت مرده متحرک رو دارم

اللهم صلی علی محمدوآله محمد وعجل فرجهم                          چشم انتظارمعجزه......................
2740

دقیقا اصلا واسه دوستامو و فامیل دلم تنگ نمیشه 

تنها کسی که دلم واسش تنگ میشه تو این دنیا مامانمه و تقریبا بابام

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

منم گاهی اینجوری میشم هر وقت سراغم ‌ میاد  میگم دچار بی حسی عاطفی شدم هیچ چیز و هیچ کس برام‌ مهم نیس

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)