2733
2734
عنوان

کلی خاطره بد دارم و قصد خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 36 پست
حالا من تجربه و مهارت نداشتم . و این اتفاقا شد . مگه میشه اون چیزی ک بمن گذشته رو فراموش کنم . اون ت ...

اگ شرایطشو داری ی چند جلسه مشاوره برو 

اونجا میتونی خودتو خالی کنی باهات صحبت میکنه شاید بهتر شد 

خوب ک نمیشه ولی شاید بهتر بشه

سلام... فقط ذهنت را کنترل کن بر روی افکار مثبت و با افراد مثبت اندیش و شاد ارتباطت را زیاد بکن..کتاب های در زمینه مثبت اندیشی زیاد بخون... خودکشی تنها اوضاع را بدتر می کند.  از این عمر محدود بیشتر بهره ببر..خدا را بطلب خالصانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. عزیزم مابقی اتفاقات رو کاری ندارم، اما خدا گفته با جنس مخالف دوست بشید؟ میدونید که حرامه؟ و هر ...

حالا من دوستی کردم شدم ادم بده؟ پ چرا اونای ک بمن بد کردن همه تو عیش خوشی ان ؟ منم ک با نیت پاک جلو میرفتم و طرف گه از اب درمیاد . حالا ایراد از من شد؟؟ ضمنا من دوس ندارم برم یهوی بشینم پای عقد بایکی ک نمیشناسم . شما اشنا نمیشین باکسی . منم همون .  

حالا من تجربه و مهارت نداشتم . و این اتفاقا شد . مگه میشه اون چیزی ک بمن گذشته رو فراموش کنم . اون ت ...

عزیزم❤️

تمام قلبت رو خالی کن از سیاهی و بسپار به خدا...

تمام کسانی که به شما ستم کردند قطعا قطعا قطعا به خشم خدا گرفتار میشن..

سکوت مظلوم با فریاد خدا برابر هست و امان از فریاد خدا..

از خدا دور نشو و فریب ابلیس رو نخور و پناه ببر به بزرگی و قدرت خدا❤️❤️

از خدا میخوام تمام گره های جسم و روحت باز بشه و به آرامش برسی ✨✨✨

2731
اگ شرایطشو داری ی چند جلسه مشاوره برو  اونجا میتونی خودتو خالی کنی باهات صحبت میکنه شاید بهتر ...

هنو خیلی چیزام نگفتم . اصلا نمیتونم برم مشاوره . چون واقعا گفتن اینا سخته

عزیزم به تراپیست مراجعه کنید 

دیدتون رو نسبت به زندگی عوض کنید 

کتاب بخونید 

ورزش کنید 

پیاده روی برین

و مهم تر از همه به خدا ایمان داشته باشین اطلاعاتتون رو در این مسائل گسترش بدین ببینین خدا بهمون چی گفته رو فکر کنیم راجع به گفته هاش 

ان شاالله که همه چیز درست میشه 

سلام. عزیزم مابقی اتفاقات رو کاری ندارم، اما خدا گفته با جنس مخالف دوست بشید؟ میدونید که حرامه؟ و هر ...

تو ادامه حرفام اینم بگم

خواهر من الان بزرگترین ظلمی که میتونی در حق خودت بکنی اینه که ناامید بشی از رحمت خدا

خدا به ما میگه بنده من ناامید نشو

اینو برای همه گفته همه

اما ناامیدی، باعث دور شدن از خدا و حتی افتادن تو دام شیطان میشه اصلا ناامیدی وزوز شیطانه

از یه طرف باید رابطمونو با خدا و اهل بیت(ع) بیشتر و صمیمی تر کنیم، هرچه بیشتر قرآن بخونیم نمازهامون بهتر بشه کنترلمون بیشتر بشه نفوذ شیطان تو ما کمتره و دیگه به راحتی نمیتونه آیه یاس و ناامیدی تو گوشمون بخونه

این کار اصلیه

اما در کنارش، شروع کنید به یه فعالیت، کلی کار خوب هست

مثلا دوره اموزش ویترای ببینید

برید خیاطی یاد بگیرید نقاشی یاد بگیرید

هم واسه روحیتون خوبه هم سرگرم میشید

ورزش کنید

شما جوونی، زندگیتو بسپر دست خدایی که بیشتر از همه دوستنون داره

این شماره هم شماره حرم امام حسین(ع) هست

1640

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
نه شاید این تمامش نباشه به نظر من شاید یه شخصیت وابسته دارین و باید اصلاحش کنین.

ببخشید طرف یک سال نقش پسر خوبه رو بازی کنه تو باور نمیکنی ؟؟ ببره خونه خواهر مادرش تو جمع فامیل مثلا قرار بود ازدج کنیم . بعد یه سال یهو بایکی دیگ دوست بشه و در عرض دوماه جلو چشمت ازدج کنه . ایراد از منه یا اون؟ ک یهو یکی از ما بهترون پیدا میکنه میره سمتش و تموم اون وعده وعیدهای ک بمن داده میره هوا . وجدان داره این ادم ؟ منو افسرده کرده ک ۴ ساله حتی با یکی پسری دوست نشدم و حتی دوست داشتن کسی باور نکردم 

تو ادامه حرفام اینم بگم خواهر من الان بزرگترین ظلمی که میتونی در حق خودت بکنی اینه که ناامید بشی از ...

شما ب کسی ک پاش شکسته میگین برو مسابقه دو؟؟ کسی هم ک افسرده هست شرایطش همینه . کلی کار ایده تو سرمه . اما انگار طلسم شدم دست پامو بستن . همش خونم

ببخشید طرف یک سال نقش پسر خوبه رو بازی کنه تو باور نمیکنی ؟؟ ببره خونه خواهر مادرش تو جمع فامیل مثلا ...

اون پسر هم اگه خدارو میشناخت با احساسات یک دختر بازی نمیکرد

اون پسر هم اگه خدارو میشناخت با احساسات یک دختر بازی نمیکرد

بابا اصلا ب خدا ربطی نداره . اصلا خوب شد ک باهاش ازدج نکردم . چون الان میفهمم چ شخصیت سمی بود. ولی تاثیری ک تو زندگیم گذاشته رو چیکار کنم 

بابا اصلا ب خدا ربطی نداره . اصلا خوب شد ک باهاش ازدج نکردم . چون الان میفهمم چ شخصیت سمی بود. ولی ت ...

تراپیست 

زمان

اگه شرایطش رو نداری کتاب های طرح واره درمانی بخون 

حالا من دوستی کردم شدم ادم بده؟ پ چرا اونای ک بمن بد کردن همه تو عیش خوشی ان ؟ منم ک با نیت پاک جلو ...

خواهر من کسی بهتون نگفت آدم بده، من بنده خدام و خوب و بد ما رو فقط خدا میدونه، من وظیفمه این ظن رو داشته باشم درباره یه مسلمان که شما خیلی بهتر از منی.

اما چیزی که گفتیم اینه که اون عمل، اون کار، یعنی رابطه دوستی بده و حرام

مثل اینه که بگن فلانی غیبت کردن بده، بگه من آدم بدی ام؟ بگن نه، کاری که داری انجام میدی بده، غیبت کردن بده

مادر به بچش میگه دست به بخاری نزن، بچش دست میزنه و دستش میسوزه، چیکار باید بکنه؟ بگه مامان ببخشید بهت اعتماد نکردم و دست زدم

این حکایت ما آدماس

خدا نه به نماز ما نیاز داره نه به هیچی ما، اگه گفته فلان کارو انجام بدیم یا ندیم همش به خاطر خودمونه چون دوستمون داره، زندگی با اعتماد به خداست که قشنگه

اینارو نمیگم که یاداوری کنم دوستی حرامه چون خودتون میدونین، فقط گفتم که ظنتون به خدا عوض بشه و با عینک بدبینی به خدا نگاه نکنید

و عزیزم کی گفته اونی که وارد رابطه دوستی نمیشه از خواب بیدار میشه میره میشینه سر سفره عقد؟ این حرفها حداقل مال شصت سال پیشه

دو نفری که وارد رابطه دوستی نمیشن و میخوان ازدواج کنن اونام آشنا میشن، منتها در حضور خانواده و رسمی و با رعایت حد و حدود ها و چهارچوبها

کلی صحبت میکنن و مشاوره میرن و در نهایت تصمیم میگیرن

تو دوستی فضا به شدت احساسیه و عاقلانه فکر کردن و دیدن عملا غیر ممکنه

از طرفی حضور خانواده ها هم حذفه و خانواده جزء جدانشدنی از یک آدمه، چطور میشه بدون خانواده و دیدار باهاشون و سنجیدن شرایطشون تصمیم گرفت؟

تعهد به خصوص از طرف پسرها تو دوستی وجود نداره، فردا گذاشت رفت رفت، دیگه به کسی هم بدهکار نیست دختر هم نمیتونه طلبکار باشه چون خودش وارد یه رابطه بدون تعهد شده

پس دوستی رو هرجوری حساب کنیم بده، شما میگی نیتت خیر بوده، مطمئن بودی نیت طرف مقابلتم خیر بوده؟

این کانالو ببینید، باعث میشه عمیق تر به مسائل نگاه کنیم و کم کم امیدوار بشیم

Ostad_shojae

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
خواهر من کسی بهتون نگفت آدم بده، من بنده خدام و خوب و بد ما رو فقط خدا میدونه، من وظیفمه این ظن رو د ...

الان ب هرکی اول رابطه بگی ازدواج ، فک میکنه ادم اویزونی هستی فرار میکنه . 

2706