2733
2734
من اصلا راضی نیستم چون یه جوری بچه بزرگ کردن که بچه باید کمک مالی کنه بهشون یعنی وظیفه بچه میدونن و ...

وای دقیقا مثل خانواده شوهر منن با این وجود ک اونا نفرین نمیکنن ولی ده ساله شوهرم خرج خونشون رو میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای دقیقا مثل خانواده شوهر منن با این وجود ک اونا نفرین نمیکنن ولی ده ساله شوهرم خرج خونشون رو میده

هی پس همدردیم

من که کلا از این کرونا استفاده کردمو 2 ماهه پامو خونشون نزاشتم، بخدا خسته شدم 

2731
اره دقیقا درسته مادرشوهرم دوهفته پیش اومده خونه مارفته حموم لباساشوگذاشته حمومگفت میشوری میاری خودش ...

آخ ا۷ باید میدادی خشکشویی

براش اتو کرده تحویلش میدادی

میگفتی ما خودمون هم لباسشویی نداریم لباسامون رو میدیم خشکشویی

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖

من از مادرشوهرم راضیم خیلی هوامو داشته ،برادرشوهرامم همیشه انگار خواهرشون بودم ،برادشوهر بزرگم که منو همیشه عروس گلم صدا میکنه ،دوتا خواهرشوهردارم سعی میکنم روابط ام مدیریت کنمتا اختلافی پیش نیاد

ولی امان از پدرشوهرم ،تا حالا کلی تیکه و کنایه بهم زده 

هی پس همدردیم من که کلا از این کرونا استفاده کردمو 2 ماهه پامو خونشون نزاشتم، بخدا خسته شدم 

من هنوز نرفتم سر خونه زندگیم از این شرایط خستم و میترسم تو زندگی مشترک ب مشکل بخورم

خداروشکر حداقل از این بابت شانس اوردی

اره والا خداروشکر ...

خیلی زیاده روی کنن همسرم با چش و ابرو میفهمونه که مثلا جلو خانومم نه...

منم طوری رفتار کردم جلوم حرف زشت نمیزنن و‌گرنه عادت دارن فحش ناموسی هم میدن 

البته پدرشوهرم که دیگه درس شدنی تیس هر چی فحشه زشته موقع تعویض کانالای تی وی به دولت و صدا سیما میده تو حمع عروس و دومادها....

واقعا ازش متنفرم یعنی بمیره به قطره اشکم نمیاد از چشم...

یه لجن کمتر 

اره والا خداروشکر ... خیلی زیاده روی کنن همسرم با چش و ابرو میفهمونه که مثلا جلو خانومم نه... منم ...

دقیقا خواهرمنم مشکل شمارو داره خانواده ما به شدت با ادبن واحترام نگه میدارن ولی خانواده شوهرش انگار از باغ وحش اومدن خیلی بی فرهنگن خواهرم خیلی عذاب میکشه چون عادت به اون رفتارا نداره متاسفانه شوهرشم ادم خوبی نیست وبی ادبه مثل خانوادش برای خواهرم خیلی سخته تحمل کردنشون ولی خب چاره چیه

من هنوز نرفتم سر خونه زندگیم از این شرایط خستم و میترسم تو زندگی مشترک ب مشکل بخورم

پس هنوز راهه درازی داری، سعی کن اصلا بهشون محل نزاری، جوری که شوهرت نفهمه، کلا بهشون رو نده ولی نزار شوهرت بفهمه که باهاشون مشکل داری

خیلی هم به شوهرت محبت کن، خیلی، وقتی محبت کنی میکشیش سمته خودت

من 19 سالم بود ازدواج کردم شرطم ادامه تحصیل بود قبول کرد اما بعد عروسی نذاشت ادامه بدم منی که تا پیش ...

شوهر منم تو کلام نمی ذاره ولی من کوتاه نمیام کار خودمو میکنم

رو مخ شوهرت کار کن. ببین این یعنی میدونه و مطمنه که به یه جایی میرسی. تلاشتو بکن

نیروانا پک :آنچه خوبان همه دارند تو یک جا داری! عبارت نیروانا پک رو تو گوگل سرچ کنید .
اره واقعا چون فامیلن همیشه باید کوتاه بیای  ادما چطور میتونن اینقدر نامرد باشن الان واقعا فکرمی ...

دقیقا... 

خودشونو خواهان رابطه خوب بین من و همسرم نشون میدن 

اما هروقت ما باهم خوب بودیم یه دعوایی از طریق همسرم تو خونم انداختن 

هرچیزی هم بشه شوهرم میره خبر میده بد و خوب که بیشتر دخالت میکنن هرچی هم باهاش حرف زدم فایده نداشته بعد میان به من میگن شما هرشب باهم داستان دارید جدا شید راحتمون کنید چقدر حرص بخوریم از دست شما و... منم گفتم به هیچ کس ربطی نداره جدا شدن ما خودمون تصمیم میگیریم شما پیشنهاد طلاق ندید بعد حرفشون رو عوض میکنن که ما میخواستیم یه تلنگر باشه براتون! یعنی زبون باز با سیاست کثیف که من ساده از پسشون برنمیام و شوهرم خام شده. 

خدا کمک کنه فقط... 

یا رب نظر تو برنگردد... برگشتن روزگار سهل است...