2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شرایطت ازمن بهتره مال ماهم کمک نکردن ولی انتظاردارن ما هرچی داریم بدیم بهشون البته که دادیم دیگه ...

شوهر احمق بنده نمونه بارزشه. خرج عقد و عروسی داداشش. خرج عقد و عروسی و سیسمونی و کمک خرید خونه که بعد کمک خرید خونه برگردوندن. بعد همین خواهرش که شوهرم براش النگو خریده و... برا عقدم 200سوتی یا نمیدونم250سوتی داده اینقدر بیشعور. اون داداشم که شوهرم دوتا النگو کرده دست زنش و خرید عقد واسه مادرش انگشتر خریده یه ربع سکه. 

2728

مادر شوهرم و برادر شوهر بزرگم خیلی خوبن خیلی ...ولی بقیه رو دوست ندارم

سبحانک انی کنت من الظالمین فاستجبنا له و نجیناه من الغم و کذلک ننجی المومنین                              
ترکها چه رسمای بدی دارن.کلا عروس را به چشم کلفت می بینن و خیلی مردسالارن،درسته؟

اره دقیقا درسته مادرشوهرم دوهفته پیش اومده خونه مارفته حموم لباساشوگذاشته حمومگفت میشوری میاری خودش میدونه من لباسشوییمووصل نکردم ولی چه کنم که بایدکوتاه بیام

از خانواده شوهر خودم راصیم واقعا

از خانواده بابام خوشم نمیاد😁

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
راضی ام  با خانواده ی خوبی وصلت کردم.، از خانواده ی خودم سطحشون بالاتره

اونوقت اعتمادبنفست پایین نمیاد

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2706