2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی ام 

با خانواده ی خوبی وصلت کردم.، از خانواده ی خودم سطحشون بالاتره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2731
2738

من راضیم. ن کمکمون کردن. ن کاری بهمون دارن. سالی ی بار هم سر نمیزنن بهمون. اصن انگار ن انگار پسری هم دارن😃. ب نظرم شرایط خوبی هست

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

راضیم خوبن دیگه ...

کلا منو شوهرم اولویت اولمون خودمون هستیم و گل پسرمون ...بقیه هم واسمون عزیزن اما نه انقدر که خودمونو درگیر کنیم ...دیر به دیر همرو میبینیم و راضی هستیم 😁

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

خداروشکر خیلی راضیم ،بهتر از این نمیشه

چون خیلی مهربونن ،حامی خوبی هستن،دخالت نمیکنن،و........

قشنگیش اینه که هیچکس ننوشت                               برای دیسکو،،، برای کاباره،،، برای پارتی،،،برای بی بند و باری،،، برای بی دینی،،، برای موادمخدر،،، برای مستی،،، برای حمل اسلحه و.... و این نشون میده که ذهن کثیف بعضیا برداشتش از آزادی اشتباهه نه ما مردم✌🏻! 

من راضی ام. 

چون توی هیچکاریم دخالت نمیکنن 

پررو نیستن، سرشون تو کار خودشونه. هرچی داشته باشن به ما هم میدن، دو رو و دروغگو نیستن ظاهر و باطن یکی هستن 

بار زندگیشونم رو دوش بچه هاشون نمیندازن 

طرفدار منم هستن😍🤣

تو تاپیک های دیگه همفتم به شدت از دستشون ناراضیم چون روزای خوب زندیگمو تلخ کردن چرا؟چون خودش چندتا دختر بزرگ تر از من و مجرد تو خونه داشت و منو میدیدن حسادت میکردن و حرف میزدن و تیکه میپروندن و محل نمیزاشتن و آدم حساب نمیکردن و ......

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2706