2733
2734
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست
من همیشه سعی میکنم خوب پذیرایی کنم فقط یبار ماه رمضون بود تازه اذان شده بود افطار میکردیم دوست شوهرم ...

منم یبار استکانا رو انداخته بودم ظرفشویی قرصشو عوض کرده بودم و دفه اولم بود... وقتی چای میخوردن دیدم رو همه استکانا یه لایه چربی هست ...قشنگ تا آخر اینکه مهمونا برن به افق نگا میکردم 

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو چقد منی...منم تو دنیا فقط از همین بشر متنفرم...وقتی بم لبخند میزنه دوس دارم همه دندوناشو بریزم تو ...

جاری من از اول بهم رو نمیداد انگار که منو نمیبینه مادرشوهرم میگه حسوده سلامم نمیده شاید باورش سخت باشه ولی واقعا سلام نمیده نگاهم نمیکنه که من سلام بدم هراز گاهی میبینی زوری سلام میده نمیدونم مشکلش چیه منم دیگه باهاش همینجوری شدم 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...

من زن داییم اشپزیش زیاد خوب نیست بعد هر موقعه ما رو دعوت میکردن خونشون داییم از بیرون غذا می‌آورد بعد زن داییم چنان با افاده غذا های رستورانی رو می‌آورد انگار خودش درست کرده   

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2728
من زن داییم اشپزیش زیاد خوب نیست بعد هر موقعه ما رو دعوت میکردن خونشون داییم از بیرون غذا می‌آورد بع ...

🤣🤣🤣 میگفتی خودمون برمیداریم.خسته نکن خودتو

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
همیییییشه

اره همیشه ی خدا 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
جاری من از اول بهم رو نمیداد انگار که منو نمیبینه مادرشوهرم میگه حسوده سلامم نمیده شاید باورش سخت با ...

برا من یبار سلام نداد با صدای بلند گفتم نشنیدم سلامتو     بعضا یه شارلاتانی میشم پیشش خودم تعجب میکنم

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
جاری من از اول بهم رو نمیداد انگار که منو نمیبینه مادرشوهرم میگه حسوده سلامم نمیده شاید باورش سخت با ...

حتما که بهت حسودی نمیکنه😅

چه داغونیه خدایی🤣

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2740
خخخخخ پیش میاد عزیزم اره همیشه یکی هست که افاده ای هست 

زیاد افاده ای نیست ولی همیشه از تمیزی و کارای خودش تعریف میکرد الان دیگه رفت و امد نمیکنیم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
🤣🤣🤣 میگفتی خودمون برمیداریم.خسته نکن خودتو

اره خخخخخ بعد می‌رفت تو بشقاب می‌چید که مثلاً من درست کردم.   

برا من یبار سلام نداد با صدای بلند گفتم نشنیدم سلامتو      بعضا یه شارلاتانی میشم ...

دهنت سرویس، تو کی ای دیگه😅🤣🤣🤣🤣

اره خخخخخ بعد می‌رفت تو بشقاب می‌چید که مثلاً من درست کردم.    

میگفتی زارررررت،قشنگم 🤣🤣🤣

اینقدرررررر دلم برای مهمونی تنگ شده  لعنتی دیگه داره یکسال میشه که دورهمی و مهمونی نداشتیم😔

😔اره واقعا این همه کنار هم بودیم و قدر ندونستیم

2706