2733
2739
عنوان

غذاهای خوشمزه ی دختر داییم🤨😑☺

| مشاهده متن کامل بحث + 4462 بازدید | 249 پست
شماهم متاهلی؟آدم بلد باشه خیلی خوبه من پدرشوهرم تازه نامزد کرده بودیم باشوخی گفت ماهرجا بریم خواستار ...

ایول پس خوب جوابشونو دادی. ن من در شُرفم،اگه خدا بخواد

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
جاری است دیگر منم یه جاری دارم تنها آدمیه که ازش متنفرم 

تو چقد منی...منم تو دنیا فقط از همین بشر متنفرم...وقتی بم لبخند میزنه دوس دارم همه دندوناشو بریزم تو شکمش     

حیدر بابا آغاجلارون اوجالدی ... آما حییف جوانلارون قوجالدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره تزیین خیلی خوشگل میکنه سفره رو

اره اشتهای آدم رو باز می‌کنه اینطوری 

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
رژیم چیه ، برو درست کن بخور🤨🤨🤨🤨

اره بابا رژیم کیلو چند بخور چیزی نمیشه

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
2731
تو چقد منی...منم تو دنیا فقط از همین بشر متنفرم...وقتی بم لبخند میزنه دوس دارم همه دندوناشو بریزم تو ...

😅😅😅😅 نانا بشی، چرا بدت میاد ازش

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
چه خوب چه کدبانویی هستی شما    

من همیشه سعی میکنم خوب پذیرایی کنم فقط یبار ماه رمضون بود تازه اذان شده بود افطار میکردیم دوست شوهرم زنگ زد گفت داریم میایم خونتون خونشونم تقریبا نزدیک بود نگو اونا روزه نمیگرفتن تو باغ نبودن که دم افطار نیان دیگه خوردیم جمع و جور کردم تا حاضر شم و میوه نداشتیم شوهرم رفت خرید شستم خیلی هول شدم وااای شیرینی خریده بودن بردم شیرینی رو تعازف کنم یه مو توش افتاده بود انقدر هول شده بودم اصلا نگاه نکردم واااای آبروم رفت هیچوقت یادم نمیره زنشم چوسان فیسان بود😂😂 

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
اره اشتهای آدم رو باز می‌کنه اینطوری 

خییییلی، تزیین و رنگ و لاعاب غذا خیلی مهمه

من همیشه سعی میکنم خوب پذیرایی کنم فقط یبار ماه رمضون بود تازه اذان شده بود افطار میکردیم دوست شوهرم ...

🥺 برا همه پیش میاد بلخره

2740
من همیشه سعی میکنم خوب پذیرایی کنم فقط یبار ماه رمضون بود تازه اذان شده بود افطار میکردیم دوست شوهرم ...

خخخخخ پیش میاد عزیزم اره همیشه یکی هست که افاده ای هست 

خییییلی، تزیین و رنگ و لاعاب غذا خیلی مهمه

اره خیلی 

ایول پس خوب جوابشونو دادی. ن من در شُرفم،اگه خدا بخواد

انشالله خوشیخت بشی

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
خخخخخ پیش میاد عزیزم اره همیشه یکی هست که افاده ای هست 

همیییییشه

یجوریه که همه ازش متنفرن ... باور کن همه...

از این نچسب بیخوداااا😒😒😒

2706