2733
2739
عنوان

کسی اینجا هس شوهرش روش حساس نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست
طبیعی نیست که اصلاً براش مهم نباشه  مخصوصاً که میگی اوایل گیر می‌داده چون مردها ذاتا رو ناموس ...

فکر شما طبیعی نیست

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
ن خودم خیلی خود خوری میکنم 😔 همش میگم‌ نسبت بهم‌بی اهمینه ک اینجوری میکنه 

شما یه شخصیت مستقل داری

نیازی نیست کسی برای ریزکارات تصمیم بگیره

شوهر منم همینه. من راحت و ازادم.

ول کن تروخدا. حوصله داریا. هر روز گیر میداد و اذیتت میکرد قدر الانشو میدونستی.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
فکر شما طبیعی نیست

عزیزم حتی حیوانات هم مثلاً خروس رو ناموس شون غیرت دارن. قسمتی از مغز مردها مربوط به انحصار طلبی نسبت به کسیه که باهاش رابطه جنسی برقرار میکنن. این چیزا ثابت شده

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
قرار نیست همه چسب بزن به زنشون که یعنی دوستشون دارن!!! منم دوست پسرم اوایل هرجا میخواستم برم باهام ...

بیشتر مردای ما مریضن از این نظر اسمشم میزارن غیرت و تعصب مامانشونم قربون صدقشون میره از اینا مریض تر ما خانومایی هستیم  که از این حرکت خوشمون بیادو قند تو دلمون اب شه....اووووق عصبانی ام ...یه عمر بابام بود حالا به اصطلاح شوهر

عزیزم حتی حیوانات هم مثلاً خروس رو ناموس شون غیرت دارن. قسمتی از مغز مردها مربوط به انحصار طلبی نسبت ...

چرا اصرار دارید خودتون رو جزو اموال همسرتون بدونید!

از واژه ی ناموس متنفرم

این مربوط به یک جنس نیست، چه زن چه مرد روی طرف مقابلشون حساس هستن ولی حق ندارن پا رو گلوی هم بذارن به اسم غیرت

عزیزم حتی حیوانات هم مثلاً خروس رو ناموس شون غیرت دارن. قسمتی از مغز مردها مربوط به انحصار طلبی نسبت ...

مشکل این سایت اینه که طرف از یه فرهنگ کاملا متفاوت از یسری فرهنگ متفاوت دیگه راهنمایی میگیره

حیوون فرق میکنه با ادم

هردو شعور دارن

هردو انسانن

غیرت به معنی وحشی گری و مالکیت نیست

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید