2726
عنوان

کسی اینجا هس شوهرش روش حساس نباشه؟

432 بازدید | 44 پست

رو پوشش روی عکسو استوریو اینا 

کلا گیر نده؟ 

نامزد من سالا اول دوستی باز یکم گیر میداد

الان دیگ اصلا گیر نمیده بهش میگم‌فلان عکسمو بذارم ( حالا عمدا ی عکس ک خیلی توش ارایش دارمو خوبم ) میگه هر جور راحتی 😐 و من ضایع میشم 

واقعا شک میکنم این کاراش از رو اعتماد بیش از حدشه؟ یا از بی اهمیتیو مهم نبودن من براش 

همسرای شما چ‌ جورین گیرن رو این چیزا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حتما باید گیر بدن که اهمیتت مشخص بشه؟!

حالا یکی نرمال رفتار کنه ناراحتی؟

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

نمیدونم چی بگم شاید ازاعتمادشه همسرمن تواینجور چیزا خیلی گیره😓

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

من اگه عکس بزارم شوهرم جررررررررر م‌میده همین الانم باتلگرام داشتنم مخالفه...اینستاکه اصلاندارم..ولی به ارایش گیرنمیده دوس داره ارایش کنم..اماموهام یکم بیشتربیرون باشه گیرمیده

طبیعی نیست که اصلاً براش مهم نباشه 

مخصوصاً که میگی اوایل گیر می‌داده

چون مردها ذاتا رو ناموس شون حساس ن.

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

شوهر من

میگه وقتی زنمی یعنی انتخابت منم

رو تنها چیزی که حساس این که زیر پستا اینستاش متن بزارم

میگه نمیخوام دوستام بفهمن تو زنمی

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی

انقدر آدم بیمار اطرافمون زیاده کا از دیدن آدم نرمال تعجب میکنیم ، خیلی وحشتناکه

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

قرار نیست همه چسب بزن به زنشون که یعنی دوستشون دارن!!!

منم دوست پسرم اوایل هرجا میخواستم برم باهام میومد یه بار باهاش دعوا کردم الان فقط کارم تموم شد زنگ میزنم بهش خبر میدم

دوست داشتن به گیر دادن نیست

گیر دادن گاهی از روی عدم اعتماده

گاهی از روی پیشینه خراب خود طرف

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2706