2733
2734
عنوان

کسی اینجا هس شوهرش روش حساس نباشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 44 پست
شوهر من میگه وقتی زنمی یعنی انتخابت منم رو تنها چیزی که حساس این که زیر پستا اینستاش متن بزارم می ...

وووای واقعا؟؟؟ 

شوهر منم ی جوریه مثلا جلو دوستاش با من صحیت نمیکنه وقتی رفتن زنگ میزنه بهم در حالی ک دوستاش قشنگ دوس دختراشونو میارن باهم برن بیرون یا خانوماشونو میارن ولی شوهر من نمیخواد کسی بفهمه انکار 

نمیدونم چرا برام عجیبه بهشم میگم میگه نمیخوام‌روشون زیاد شه 😐 ینی چی‌روشون زیاد شه اخه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر مردای ما مریضن از این نظر اسمشم میزارن غیرت و تعصب مامانشونم قربون صدقشون میره از اینا مریض تر ...

تفکر زنهامون از مردا مریض تره

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
قرار نیست همه چسب بزن به زنشون که یعنی دوستشون دارن!!! منم دوست پسرم اوایل هرجا میخواستم برم باهام ...

من خودم گیر میدم جون اعتماد ندارم با اینکه هیچییی ازش ندیدم ولی راس میگی گیر میدم چون شکاکم در کل حتی عکس پروفایل عوض کنه میگم حتما برا یکی دیک عوض کرده 

2728
چرا اصرار دارید خودتون رو جزو اموال همسرتون بدونید! از واژه ی ناموس متنفرم این مربوط به یک جنس نیس ...

پا روی گلو گذاشتن اشتباهه

ولی بی تفاوت بودن نسبت به اینکه یه نفر دیگه هم از ناموس ت لذت بصری ببره هم غیر طبیعیه

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
شماهم کامنت نمیزارین؟

کامنت میزارم

خودم خواهرام دخترخاله هاش

میگه که تو کامنت متنت جوری نباش که مشخص شه تو همسرمی

اخه همکارهاش خیلی فضولن

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
پا روی گلو گذاشتن اشتباهه ولی بی تفاوت بودن نسبت به اینکه یه نفر دیگه هم از ناموس ت لذت بصری ببر ...

🖓🖓🖓

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
من خودم گیر میدم جون اعتماد ندارم با اینکه هیچییی ازش ندیدم ولی راس میگی گیر میدم چون شکاکم در کل حت ...

دیدی پس گیر دادن از چی نشات میگیره؟

الان خودت چون بهش اعتماد نداری. ایشالا بهش اعتماد پیدا کنی کامل البته مرد هم لابد چیزی نشون داده

ولی معمولا مثلا طرف رو لاک زنش حساس چون واقعا با دیدن لاک بقیه لذت میبره!!!! و واسه همین نمیخواد بقیه از لاک زنش لذت ببرن!!!

این غیرت نیست

طرف خودش مشکل داره

یا هزارتا گند کاری تو اینستا داره

نمیخواد زنش هم مثل خودش بشه

زن یا مرد بودن - جوون یا پیر بودن مهم نیست . فقط خواهشا به عنوان یه انسان برای خودتون ارزش قائل باشید . خدا دوستمون داشته و بهمون یکبار زندگی کردن هدیه داده ، ازش خوب استفاده کنید
2738
وووای واقعا؟؟؟  شوهر منم ی جوریه مثلا جلو دوستاش با من صحیت نمیکنه وقتی رفتن زنگ میزنه بهم در ...

از بس با حیا و نجیبن

من به جرات قسم‌میخورم که همسرم تمام توجهش به من

این رفتاراش هم از رو اعنماد زیاد

الکی اتیش ننداز تو زندگیت

خدایا شکرت واسه این فرشته ای که بهم دادی
مشکل این سایت اینه که طرف از یه فرهنگ کاملا متفاوت از یسری فرهنگ متفاوت دیگه راهنمایی میگیره حیوون ...

منظورم اینه که حتی حیوان هم حساسیت داره رو ناموس ش

چه برسه انسان

فرهنگ های مختلف، ممکنه مرزهای غیرت رو جا به جا کنن، ولی حتی بی دین ترین آدم هم به طور طبیعی یه حساسیت هایی رو‌ زنش داره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله