2737
2734
عنوان

بیاین از خرابکاری های بچتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 74 پست
لپ تابو از رو اپن انداختن زمین. گلس گوشیه خودمو همسرم یه روزم سالم نمیمونه اتوی موی عروسیمو ترکوند ...

😂😂😂😂

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
پارسال باردار. بودم نردیک جعبه برقا وایستاده بودم پسرم بغلم بود چشمتون روز بد نبینه دست کرده بود تو ...

شانس اوردیا🙄

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تروخدا اینارو بده من ببرم واسه خودم خیلی باحالن😂

من اون لحظه هم حرررصم گرفته بود هم خندم گرفته بود از حاضر جوابیش.مبخاستم نبینه میخندم پشتمو کردم خندیدم نگو اون یکی قلش منو دید گفت داداش مامان داره میخنده 😂😂😂فضولن

2731

منک هنوز بچه ندارم

ولی داداشم دو سالش بود-همین الانم خیلی عشق آتیشه

رفته بود تو اشپزخونه،دستمال آشپزخونه رو انداخته بود رو شعله ی گاز ک روشن بوده،بعد دیده اتیش گرفته انداخته رو فرشای آشپرخونه ،ی تیکه رو سوزونده 

واقعا خدا رحم کرده ک خوش نسوزونده

نعمت هایتان را بشمارید :)))))
لپ تابو از رو اپن انداختن زمین. گلس گوشیه خودمو همسرم یه روزم سالم نمیمونه اتوی موی عروسیمو ترکوند ...

کار کی بوده این همه خرابکاری😯

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...
من اون لحظه هم حرررصم گرفته بود هم خندم گرفته بود از حاضر جوابیش.مبخاستم نبینه میخندم پشتمو کردم خند ...

خداحفظشون کنه

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره
2740
اره خنده داره به خدا عنوان تاپیکو دیدم گفتم چی بنویسم سر برگردوندم دور تا دور خونه دیدم همه چیمون دا ...

😂😂🤦🏻‍♀️

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706