2733
2734
عنوان

بیاین از خرابکاری های بچتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 74 پست
یه تبلت برادخترم خریده بودم بعد دیدم یهو غیبش زد هرچی گشتیم نبود.همسرم فالوده کرمانی خریده بود زیادب ...

واای😂

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچگیم با ناخون چین شارژر مادرمو بریدم کلی کتک خوردم چون رفته بودیم روستا نمیشد بخریم😁

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2731
من اون لحظه هم حرررصم گرفته بود هم خندم گرفته بود از حاضر جوابیش.مبخاستم نبینه میخندم پشتمو کردم خند ...

ای جان😍

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ایشالله خدا یه نی نی بهم بده خرابکاری کنه تو خونم شاد شم😅

اما پسر عمه ام 2 سالش شده همین دیروز داشتن قایم باشک بازی میکردن این رفته پشت در قایم شده هیشکی نتونسته پیداش کنه فک کردن گم شده تو خیابون گشتن با ماشین رفتن کل محلع رو گشتن خاهرش 9 سالشه از بس گریه کرده و حرص خورده کهیر زده

اومدن تو خونه میخاستن لباس آویزون کنن پشت در، دیدن اونجاس😅😅

تو شلوارش خرابکاری کرده بوده نمتونسته بیاد بیرون 😅😅

قیافش میاد جلو چشمم میخام بترکم از خنده

این تیکر هم تموم شد من به اونی که ارزو شو داشتم رسیدم منم مامان شدم دقیقا ماه آخر قرارم با خدا زمانی که فکرش رو هم نمیکردم متن زیر ماله تیکر قبلی هست میزارم بمونه تا همیشه یادم بمونه ....انشالله تا آخر این تیکر منم مامان میشم..خدایا ازت خواستم تا شب قدر سال دیگه حاجتم و بدی و با نوزاد کوچولوم یا نوزاد تو شکمم بیام تو مراسم احیا بشینم دست به دعا بردارم برای سلامتیش خدایا بد قولی نکنیا من منتظرشم دیگه داره کم کم طاقتم طاق میشه...مگه خودت نگفتیاز هرکسی به اتدازه تواناییش امتحانش میکنی ؟ ینی فکر میکنی بیشتر از این توان دارم نه خدا من خیلی ضعیفم... هرکی امضام و خوند واسه حاجتم یه صلوات مهمونم کنه...

پسرم وقتی کوچیک بود و سینه خیز راه میرفت یه بار اومدیم همهجا رو گشتیم نبودش

رفتیم تو دستسویی دیدیم رفته تو سنگ توالت نشسته اینقدر هول شدم سریع بلندش کردم ولی الان میگم کاش یه عکس یادگاری گرفته بودم😅😅

یه بارم ۵ سالش بود رفت در دستشویی رو قفل کرد و کلیدا رو انداخت تو سوراخ مجبور شدیم در رو شکوندیم🤭🤭🤭

هدفم رسیدن به عشق واقعی است
ایشالله خدا یه نی نی بهم بده خرابکاری کنه تو خونم شاد شم😅 اما پسر عمه ام 2 سالش شده همین دیروز ...

ایشالله عزیزم به زودی مامان بشی

2738
پسرم وقتی کوچیک بود و سینه خیز راه میرفت یه بار اومدیم همهجا رو گشتیم نبودش رفتیم تو دستسویی دیدیم ...

معلومه از اون شیطوناست😊

الان بزرگ شده خیلی اروم شده ولی حرف حرف خودشه

وای خدا به داد برسه بچه ها بخوان حرف حرف خودشون باشه،سخته میشه برا ادم

واای من رو گلام حساسم فکر کنم اگه گل بود به جای شارژ الان کتکی خورده بود از دستما😊

نه بابا. منم روگلام حساسم ولی وقتی دیدن چجوری ازگلدون اویزونه نیم وجبی قشنگ چلوندمش دوسالش بود

عجب بیهوده تکراریست دنیا....مهربان باشیم٬هزینه نداره

وای وای فداش شم😂😂شارژر واییی 

هرچی بچه بچگیاش شیطون تر باشه در آینده موفق تره 💙ماشالله بهش

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
وای وای فداش شم😂😂شارژر واییی  هرچی بچه بچگیاش شیطون تر باشه در آینده موفق تره 💙ماشالله بهش

چی کنم بازم محتاج گوشی قبلیم شدم😊

چی کنم بازم محتاج گوشی قبلیم شدم😊

وای وای 😁😂بزرگتر بشه براش تعریف کنی کللیی میخنده قربونش برم

حسادت یعنی سم بخوری و منتظر باشی طرفت بمیره.غبطه یعنی ذره ذره آب شی و کسی نفهمه و به کسی آسیب نرسه .اما خدایا ازت میخوام کمکم کنی  تا نه حسادت کنم نه غبطه بخورم و نه مقایسه کنم زندگیمو با کسی به جاش بصیرت و هوش و توان و کمک بده تا بتونم مدیریت کنم.خدایا آدم بدخواهو از طمع به زندگیم منصرف کن و هدایتش کن چون خودت شاهدی واسه کسی بد نخواستم .خدایا به منی که حداقل اینارو میفهمم(حالا بماند عمل کنم ...تازه شروع کردم... دیر فهمیدم..) میشه کمک کنی؟میشه یه کم دل غصه دارمو شاد کنی هیجان برا ادامه پیدا کنم .من که اونقدر ایمانم بالا نیست  که با امید خالص هیجان پیدا کنم،خاطرات و زخما و اشتباهاتمم هست عمر و جوانی  و سلامتی رفته هم هست .خدایا من به هر خیری که به سمتم بفرستی محتاجم...خدایا هرکی اینو خوند به آرزوهاش برسونش و به خاطر خوبی دوستم به من هم کمک کنhttps://harfeto.timefriend.net/16283464688873
2706