2410
2553
عنوان

بیاین از خرابکاری های بچتون بگید

861 بازدید | 74 پست

یا از خرابکاری های بچگیتون، الان سرم تو گوشی بود بچم داشت با قیچی کوچک کاغذ بازی میکرد شارژم دو متر اون طرف تر گذاشته بودم رو زمین بعد یهو دیدم اومد صدام زد مامان شارژر رو بریدم 😣اولش یکم سرش داد زدم بعد دیدم تقصیر خودم بود نباید جلو دستش میزاشتم 😊 خلاصه شدم بی شارژر😁

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

ی بار ی قیچی ابرو برداشتم سیم برقو ببرم.... برق گرف قیچی از دستم پرت شد اونطرف.... خودمونیم خیلی حال داد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با عرق نعنا بالکن رو شسته بودم 😐😂😂

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
2456
شارژرم گرون شده ها😅🤦‍♀️

اره فکر کنم شوهرم تنبیم کنه چند روز تو خماری شارژ بمونم الان ۲۰ درصد شارژ دارم😁

ازاول دی ماه نه تاپیک میزنم نه پستی میذارم تازمانیکه سایت درست شه                                                تو خوب باش نزار خوبا تموم شن...

من خیلی اتیش بازی میکردم چند بار کم بود خونه اتیش بگیره

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2714
ی بار ی قیچی ابرو برداشتم سیم برقو ببرم.... برق گرف قیچی از دستم پرت شد اونطرف.... خودمونیم خیلی حال ...

حالش کجا بود نزدیک بود بمیری😂

موم عربی مالیده بود به کل تن لباسش دادزد مامان بیا کمک رفتم گفتم چی شدی گفت ژل بازیم چسبیده به تنم🤦‍♀️یه بارمهمون سرزده اومدبرامون گفت مامان گشنمه گفتم صبرکن مهمونابرن غذامیارم برات خلاصه مهمونا خدافظی کردن برن دم دردخترم دا زد مامان رفتن مهمونا غذابیارحالادیگه..من کم اوردم عذرخواهی کردم گفتن نه مهم نی قبلش هم اومده توگوش من دختدت گفته عموکی میری من گشنمه تاشمانری مامانم غذانمیاره🥴سه سالشه دختره

کنار دخترم تو اشپزخونه بودم یه لحظه گوشی زنگ خورد جواب دادم پودر کاکائو بوود ک تو هوا میرقصید😆😆😆😆

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
با عرق نعنا بالکن رو شسته بودم 😐😂😂

حالا چرا عرق نعنا اخه😁

حالش کجا بود نزدیک بود بمیری😂

دستم ی حالت باحالی شد خوشم اومد ازش🤣🤣🤣

پارسال باردار. بودم نردیک جعبه برقا وایستاده بودم پسرم بغلم بود چشمتون روز بد نبینه دست کرده بود تو جعبه برق گرفتمون من و پسرم و دختر تو شکمم پرت شدیم اونطرف شوهرم بیچاره کلی جیغ زد بالا سرمون خیلی وخشدناک بود

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
خواهر شوهرم یه گونی برنج محلی گرفته بود. پسرم اومد جیش کرد رو ش. مجبور شدیم یه گونی برنج خریدیم بردی ...

واای 😂😂

2706