2737
2739
عنوان

بچها من واقعا خرجم زیاده بنظرتون ترخدا بیاید بگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5501 بازدید | 202 پست
ما دو نفریم برنجمونو‌ پدر شوهرم میده گوشتم‌ چهار پنج‌ ماه ی بار ۵۰۰ تومن میخریم حالا متغیره کلا خرج ...

این همه وضعتون خوبه بعد پدر شوهرت برنج میده

من دیگه حرفی ندارم

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من که نه خرج خونتون بالاست نه خرج خودت  خیییلی معمولی هستی و شوهرت الکی گیر میده

خرج خونمون ک واقعا کمه دوتومن ک کفتم زیاد کفتم بازم ی ماه شده چون خونه مامانم بودم ی تومنم نشده خرج خونمون

2731

خرجت برا کسی که درامد شوهرش پایینه بالاست با توجه به درامد شوهرت اگه راست گفته باشی ولخرج نیستی شوهرت نمیخواد خرج کنه و مادرتم متاسفانه داره راهنمایی علط میکنه فکر میکنه طرف داماد باشه تو خوشبختی اصلا استرس نگیر در حد جیب شوهرت خرج کن و کوتاه نیا چون کوتاه بیای خیلی راحت دیگه خرج نمیکنه در ثانی کسی که انقدر درامد داره باید خونه داشته باشه ها پس معلومه شوهرت از تو ولخرج تره که خونه نداره اینو بهش بگو بگو من ولخرج نیستم تو ولخرجی که هنوز نتونستی خونه بخری

عزیزم ببخشید این حرفو میزنما ولی شمایی ک شوهرت ماهی ۳۰ میلیون شایدم بیشتر میگیره چطور توی تاپیک قبلی ...

وای خدامردم  ازخنده  

وخدا زمین رو گرد آفرید. که از چپ زدی از راست بخوری
2738
من درماه 6تومنم بگیرم شاهانه زندگی میکنم الانش که 2تومن میگیرم مردم فک میکنن من خیلی پولدارم 😃

عزیزم اینجور خانوم مثل شما به قول داداشم زن زندگی هستن.بلدن خونه را مدیریت کنن.انشاءالله همیشه سالم باشید عزیزم.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
اخه عزیزم یه سال کروناست فک نکنم واجب باشه جایی نمیذن که ولی گاهی وتجبه ادم ماهی یدونه میخره ایشون م ...

ادماها با هم فرق میکنن یکی دوست داره از پولی که داره استفاده کنه یکی دوست فقط جمع کنه ایشونم اصلا ولخرج نیست این خرجی ک داری یک چهارم حقوق شوهرش نیست 

من ک اصلا خرجی ندارم شوهرم میگه خرجت زیاده😐فقط خرج خوراکمو میده😐

خب راست میگه چرا میخوری فتوسنتز کن🤪

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

خب با توجه ب درمات توقعات ت ام میره بالا طبیعیه ن بنطر من عادی هیتی

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706