2733
2739
عنوان

بچها من واقعا خرجم زیاده بنظرتون ترخدا بیاید بگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5512 بازدید | 202 پست
خب بعضی ها دوست دارن و به سر و وضعشون اهمیت میدن اما واقعا دوماه یه بار مانتو خریدن خیلی زیاد نیست ه ...

اخه عزیزم یه سال کروناست فک نکنم واجب باشه جایی نمیذن که ولی گاهی وتجبه ادم ماهی یدونه میخره ایشون مدیریت ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742

اینا که اصلا خرج نیست در مقابله من هیچی واقعا البته من مجردم و شاغل هر جور بخام خرج میکنم 

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

به نظر من که نه خرج خونتون بالاست نه خرج خودت 

خیییلی معمولی هستی و شوهرت الکی گیر میده

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁
2740
کم خرجی عزیزم نگران نباش والا با این حقوقی ک شوهرت داره نمیدونم چطوری به تو میگه خرجت زیاده

خودمم میگم ببشتر مامانم بهم استرسشو میده شوهرمم جدیدا بدتر شده نامزدی هیلی دست دلباز بود 

به گرون بودنش نمیگم ولی فک نکنم نیاز باشه هر دوماه یه مانتو خرید یعنی هر مانتو رو دوماه میپوشه یعنی ...

ن ولخرجی نیست هرک بامش بیش برفش بیشتر😍😘

کاربر جدید نیستم انگور قرمزم(۹۷) ولی ب دلایلی نشد دیگه با اون کاربریم بیام 😞
جواب پس نمیدم عزیزم 

😂😂پس چرا بهت میگن خرجت زیاده؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
اخه عزیزم یه سال کروناست فک نکنم واجب باشه جایی نمیذن که ولی گاهی وتجبه ادم ماهی یدونه میخره ایشون م ...

آره با کرونا نمیشه بیرون رفت اما فکر کنم منظور استارتر کلی بود 

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))

عزیزم در حد حقوق همسرت کم هم هست.ولی کلا اسراف نکن چیزی که احتیاج داری بخر! و یکم برای خودت پس انداز داشته باش اگر هم میتونی به کسی که نداره کمک کن تا ان شاالله همیشه وصعتون خوب بمونه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706