2733
2739
عنوان

بچها من واقعا خرجم زیاده بنظرتون ترخدا بیاید بگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5512 بازدید | 202 پست
بوشهر.جم.لباسها در حد15,20میلیونه توی نت بزن قیمتهاشمهست توی اینستا هم هست

اوووف پس لباس های شما دیگه خیلی گرونن 🤕🤕

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
خرجت برا کسی که درامد شوهرش پایینه بالاست با توجه به درامد شوهرت اگه راست گفته باشی ولخرج نیستی شوهر ...

الانم میتونه خونه بخره ولی چون عشق ماشین داره نمیخره و همشو ماشین میخره و موتور های گرون چون عاشق این چیزاس دوم اینکه میخاد ور دل مامان باباش باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خرج خونمون ک واقعا کمه دوتومن ک کفتم زیاد کفتم بازم ی ماه شده چون خونه مامانم بودم ی تومنم نشده خرج ...

عزیزم خرج خونتون نسبت به این گرونیا واقعا کمه ، اینکه هر چندماه هم ۵۰۰ گوشت میخره بازم کمه

خرج خودتم واقعا کم و منصفانه است 

خییییلی هم خانوم خوبی هستی ،الکی میگه ولخرجی 

بخاطر حرفای بیخودی خودتو ناراحت نکن گلم

اسم کاربریم به خودم مربوطه ،جواب آدمای گستاخ و بی تربیت رو هم نمیدم . سرتون تو کار خودتون باشه نه تو ....دیگران 😁

وقتی خداروشکر شوهرت این قدر در آمد داره خرج کن کیفشو ببر😉

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2740
نه خرجت زياد نيست شوهرت الكي ميگه بهش گوش نكن اگه واقها درامدش ٣٠تومنه تو بايد ماهي٥تومن ازش بگيري ف ...

من یکم مغرورم و نمیتونم بیخیال باشم اگه یکم غر بزنه عصابم بهم میریزه و دیکه شوق اون چیز رو‌ندارم‌

خدا نکنه یکی بگه ف... سریع میگید پز عادت کردید به چسناله

دقیقا

تو نی نی سایت از ۴ میلیون به بالا پز محسوب میشه😅😂😂😂😂

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706