2737
2739

اگه قرآن خونده بودم میدیدی که خدا گفته انسان همیشه با خیر و شر آزمایش میشه.مخصوصا اگه ادعای ایمان کنه

از طرفی گفته به اونا که در گناهان غرق شدن تا میتونه فرصت میده تا به گناهان خودشون اضافه کنن.و اونا رو از راهی که حتی فکرشو نمیکنن نابود میکنه.مثل کسی که اختلاس میکنه یا درآمدحروم دارن

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا هرچی کثیف ترو دوروتر خلافکار ترباشی خوشبخت ترو پولدار تری عدالت همینه دیگه

اندکی عشق قدری مهربانی هرچه میخواهی شیطنت اما باصداقت امتحان کن خوشبختی همینست...کاربریمون دونفره هستش 😜

حق داری....و خدا هیچ جوابی نمی‌ده 

اونایی ک میگن خوشبختی تو این چیزا نیست.فازشونو درک نمیکنم......برو نون وماستت و بخر.اگه بتونی ماست بخری

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
مگه پولدار ها خلاف میکنن ک پولدارن 

نه عزیزم

استارتر اشاره کرد اون شخص خاص از راه نادرست پول درمیاره 

نه خیلیا هستن زحمت کشیدن کلی قرض و چک و بدهکاری رو تحمل کردن بعد چند سال یه مغازه ی بزرگ زدن پولشونم از شیر مادر حلالتره

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
حتما اگه عذاب وجدان نداشتم اینکارو میکردم 

عزیزم میدونی عدالت اصول دینه اگه خدایی نکرده از دنیا بری عدالت خدا رو قبول نداشته باشی کافر از دنیا رفتی ، حتما خدا چیزهایی به منو شما داده که به پول دارا نداده

حق داری....و خدا هیچ جوابی نمی‌ده  اونایی ک میگن خوشبختی تو این چیزا نیست.فازشونو درک نمیکنم.. ...

😂😂😂😂 ای خدا 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝

من بدبخت چی بگم. با کلی بدبختی و بیچارگی پول جور کردیم دادیم یکی برای سرمایه گذاری معلوم نیست پولا رو چه کار کرده. هیچ پولی دیگه نداره و الانم تو زندانه و تازه فهمیدیم فقط ما تنها نیستیم.کلی شاکی داره. معلوم نیست که کی پولمونو میده. بدبختی بزرگتر اینه که چند نفر به اعتبار ما بهش پول دادن و اونا هم دستشون مونده تو حنا. باردارم هستم. از بس حرص خوردم دیگه نا ندارم. برامون دعا کنید. راضیم پول خودمون رو نده ولی پول اقواممون رو حداقل بده. آبرومون رفت😭😭😭😭 برامون دعا کنید

2740
مگه پولدار ها خلاف میکنن ک پولدارن 

به چشم دیدم که پول حلال هرچه قدر تلاش کنن به سختی جمع میشه.البته نه اینکه هرکی پولداره درآمدش حرامه.ولی یه عده که پولشون از پارو بالا میره یه خرده مشکوک میزنن.اونم تو این اوضاع اقتصادی

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
من بدبخت چی بگم. با کلی بدبختی و بیچارگی پول جور کردیم دادیم یکی برای سرمایه گذاری معلوم نیست پولا ر ...

انشالا خدا مشکلتونو حل میکنه عزیزم.

ببین درحق همه مردم ایران داره بی عدالتی میشه بازش نمیکنم ک نترکم ولی ی عده فقط دارن کیف میکننو بچعاشون تو خارج ما داریم سرویس میشیم.اما با تلاش میشه وضع خودتو بهتر کنی من خیلیا رو ددرو برم میشناسم ک با تلاششون تونستن زندگیشونو بهتر کنن بدون ذره ای پول حرام.فقط باید ببخشیدا جون بکنی همین یروز اگه از برنامت خارج شی همه چیزت بهم میریزه

نه عزیزم استارتر اشاره کرد اون شخص خاص از راه نادرست پول درمیاره  نه خیلیا هستن زحمت کشیدن کل ...

من پدرم اول از کارگری شروع کرد بعد خیلی کارا کرد آخرش ساخت و ساز کرد و پیشرفت کرد خدا رحمتش کنه 

نمیدونم کی اینو گفته که پولدار درداشون بیشتره؟؟؟تا حرف این چیزا میشه همه میگن بچه فلان کس مریض شد با ...

دقیقا!

زن دایی من کرونا گرفت دکتر اووردن بالا سرش شبی یک تومن فقط دکتر میگرفت

صد و بیست تومن دو تا آمپول زدن براش

پرستار خصوصی که یه دستش آبمیوه بود یه دستش سوپ!

از پای مرگ‌برگشت بدون اینکه از توی خونش(قصرش) تکون بخوره!

الانم عالیه حالش!

اونوقت یکی دیگه از اقوام  فقیر بیچاره چهار روز بیمارستان بود و فوت شد...

به چشم دیدم که پول حلال هرچه  کنن به سختی جمع میشه.البته نه اینکه هرکی پولداره درآمدش حرامه. ...

یعنی چی وا الان پدر من یعنی از حروم پولدار شده بود چه حرفا بخدا آدم شاخ درمیاره بعضی ها چرا هستن  نمیگم نیستن 

یعنی چی وا الان پدر من یعنی از حروم پولدار شده بود چه حرفا بخدا آدم شاخ درمیاره بعضی ها چرا هستن&nbs ...

منم همه رو نگفتم ولی یه عده عجیب پولدارن

2706