2737
2739
اره واقعا ادم تو شاسی بلند گریه کنه تا پراید همه مشکل الان پوله خداییی 

مگه گریه کردن میشه اوج بدبختی؟؟؟؟خوشبخت که باشی از ته دل ارامش داشته باشی حاضری هیچی نداشته باشی اما اون ارامشتو هیییچ وقت از دست ندییییی هرکی شاسی بلند داره و خونه دوبلکس خوشبخت نیست فقط پولداره همین

ببخشید شما تو چه چیزی میبینی؟؟ پول نداشت باشی تو روی ادم نگاهم نمیکنن 

تنها چیزی که توش نمیبینم همین پوله

اگر قراره ب خاطر پولم توروم نگاه کنن میخوام صد سال نگاه نکنن چقدر من باید بدبخت باشم که دیگران بخاطر پولم دورم باشن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه گریه کردن میشه اوج بدبختی؟؟؟؟خوشبخت که باشی از ته دل ارامش داشته باشی حاضری هیچی نداشته باشی اما ...

باور کن پولدار باشی حاله دلتم خوبه این نظره منه ❤

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
2731
واقعا نطر منم هس 

اره ببین نصف مشکلات نی کی سایت چیه میگه شوهرم نزاشت اینو بخرم حتما پول نداشته یا اینو واسه خونه نمی خره دعوامون شده اونایی که میگن پول خوشبختی و عزت نمیاره کاری ندارم بهشون ولی اگه یه کشور دیگه بو اره ولی تو ایران باور کن همه چیز ادم پولشع 🔫😑متاسفانه واسه همین میگم مهمه خیلی

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
مگه گریه کردن میشه اوج بدبختی؟؟؟؟خوشبخت که باشی از ته دل ارامش داشته باشی حاضری هیچی نداشته باشی اما ...

این چه حرفیه امکان نداره بدون پول ارامش داشت   خوشبت بود عاشق ترین ادم ها که باشن ها این که بدونی سرماه کرایه خونه نداری بدی و صاحب خونه پرتت میکنه بیرون بهترین شوهر دنیا سلامتی و خانواده رو هم که داشته باشی ارامش نداری

اره ببین نصف مشکلات نی کی سایت چیه میگه شوهرم نزاشت اینو بخرم حتما پول نداشته یا اینو واسه خونه نمی ...

قبول دارم یه جمله کلیشه ای ولی واقعی این درسته که قطعا پول خوشبختی نمیاره...ولی نبود پول بدبختی میاره...منظور اینه که اگه ادم بدبختی باشیم اگه یهو پول از اسمونم بیاد نمیشه گفت قطعا خوشبخت میشه ادم ولی اگه خوشبخت ترین ادم دنیا هم باشی یهو بی پول بشی بدبخت عالم میشی قطعا 

2740
عزیزم هر کی با معیارهای مختلف امتحان میشه! شما دنبال خونه بزرگی  یکی با سلامتیش داره امتحان م ...

نمیدونم کی اینو گفته که پولدار درداشون بیشتره؟؟؟تا حرف این چیزا میشه همه میگن بچه فلان کس مریض شد با هزاااااران پول نتونس  درستش کنه پس پولداری خوشبختی نیست...بابا اتفاقا یه نگاه به بیمارستانها کنید میبیند 95 درصد کسایی که بستری ان ادمای متسط یا فقیرن ..من بابم 60 روز تو بیمارستان بستری بود یعنی تو کل این 60روز فقط یکی و دیدم که خانوادش پزشک بودن و وضع مالی خوبی داشت بقیه بدبخت بیچاره های مث خودمون بودن که اکثرا از شهرستان اومده بودن حتی جای خوابم نداشتن و شبا تو حیاط بیمارستان میخوابیدند.

نمیدونم کی اینو گفته که پولدار درداشون بیشتره؟؟؟تا حرف این چیزا میشه همه میگن بچه فلان کس مریض شد با ...

نه عزیزم مریضی پولدار مریض نمیشناسه فقط پولدارا بواسطه پول دکترهای بهتری پیدا میکنن یا سریعتر علاج میشه اونم در برخی موارد!

نمونش از اقوام بودن ما بچه بودیم حسرت پلی استیشن یا کامپیوتر اونارو داشتیم اینقد رفاه و اسایش داشتند اون خوراکی ها اونا میخوردن ما تو عمرمون ندیده بودیم باباش پولدار بود با خوردن حق این و اون کارگری نبود واسش کار کرده باشه ازش راضی بوده باشه

پسرش همشون شدن دختر باز بیکار خودش ورشکسته شد  هرروز یه طلبکار جلو درشون بود یکی از پسراش خودکشی کرد خودشو کشت!الانم بیرون کسی ببینه سلامشو کسی علیک نمیکنه

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
نمیدونم کی اینو گفته که پولدار درداشون بیشتره؟؟؟تا حرف این چیزا میشه همه میگن بچه فلان کس مریض شد با ...

نمونه دیگه از درد عجیب یه پدر پولدار بگم ک تو تهران از بزرگترین سرمایه دارهاس پسرش تو جمع کارگرای پدرش برگشت به باباش گفت تو کی میمیری پس ! پولات بمن برسه!بمیر!میدونی چ دردیه پسریکه واس بدنیا اومدنش اونهمه ذوق کردی اونقدر واس خوشبختیشون تلاش کردی این حرفو بزنه!؟

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  
ببخشید شما تو چه چیزی میبینی؟؟ پول نداشت باشی تو روی ادم نگاهم نمیکنن 

بعضیا فقد میان بگن ما خووووبیم ما خوووشبختیم بدون پوول باشه خوشبخت باشید همین کروناام حتی بدبختارو میکشه

🍃💖یه صلوات مهمونم کنید ...دوستدار شما پری دریایی    
2706