2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمونه دیگه از درد عجیب یه پدر پولدار بگم ک تو تهران از بزرگترین سرمایه دارهاس پسرش تو جمع کارگرای پد ...

والا منکه پولدارنیستم فقط نمیتونم براپسرم اسباببازی موردعلاقشوبخرم بم میگه کی میمیری کی خدامیادببرت ؟

دقیقا برعکس من خونه اجاره ایه ولی بهترین شوهر دنیارو دارم و هردوسلامتیم همین برام از این دنیا بسهههه ...

عزیزم من گفتم کسی که پول نداره اجاره خونه هم بده شما حتما وضع متوسطی داری که خونتون رو اجاره کردی....همین شما خدایی نکرده دوماه شوهرت نداشته باشه اجاره خونه بده  بندازنون تو خیابون بازم حس خوشبختی داری؟دو شب گرسنه خوابیدی فقط نون لواش خورده باشی و اب؟

2728
عزیزم من گفتم کسی که پول نداره اجاره خونه هم بده شما حتما وضع متوسطی داری که خونتون رو اجاره کردی... ...

اره دارم من از دنیا فقط سلامتی و طول عمر اطرافیانمو میخوام همین 

من پدرم فوت کرده حاضر بودم بود ولی کنار خیابون چادر میزدیم و شبا نون خشک میخوردیم

ادم بلند پروازی ام هستم اما حسرت پولداری رو نمیخورم و بی پولیمو گردن خدا نمیندازم اگر پولدارم یا بی پولم تقصیر خودم و عرضه م هست نه عدالت خدا