2726

یه نفر با خلاف و هزار و درد بی درمون میلیاردی درامد دارع بهترین خونه و ماشینو دارع خانوادش تو اسایشن 

اونوقت  مایی که اینقدر درس و کار و زحمت میکشیم کپکم تو جیبمون نمیاد 

عدالت اینه؟؟

عدالت اینه که اینهمه پولو ی دیوونه داشته باشه و من حسرت یه خونه بزرگو بچشم؟؟

اوننم منی ک 24 ساعته تلاش میکنم 

واقعا به بود و نبود خدا شک کردم واقعا 

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما هم برو خلاف کن اگه اینطور میپسندی 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔
2728
خوشبختیو تو این چیزا میبینی؟

اره واقعا ادم تو شاسی بلند گریه کنه تا پراید همه مشکل الان پوله خداییی 

در من دخترکی پریشان با قلبی پر از درد چشمانی پر از اشک ایستاد      اما خود من هنوز قوی ایستاده ام♡♡○●
خوشبختیو تو این چیزا میبینی؟

ببخشید شما تو چه چیزی میبینی؟؟

پول نداشت باشی تو روی ادم نگاهم نمیکنن 

خَنًدَتوً با دٌنیا عَوَضً نِمیکٌنَمً دِلبَرً خوش خَنًدهً مَن  
حتما اگه عذاب وجدان نداشتم اینکارو میکردم 

خب دگ جواب خودتو دادی😂

ربطی به عدالت خدا نداره عزیزم نون حلال درآوردن سخته 

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

عزیزم هر کی با معیارهای مختلف امتحان میشه!

شما دنبال خونه بزرگی 

یکی با سلامتیش داره امتحان میشه!ادم میشناسم با اینکه جونه روزی 20 تاباید قرص بخوره تا بتونه زنده بمونه!

یکی فقر یکی اعتیاد

یکی خانواده

یکی همسر

یکی بچه

ادمای پولدار دردهای عجیب تری دارن

جدید نیستم سه بار تعلیق شدم!  

اگه پول نداری خودت از خدا نخواستی 

چقدر شکرگزار بودی؟؟ چقدر خواستی؟ چقدر حس و حرفت همراه بوده؟ منم مثل تو بودم اما الان همه چیم عالیه 

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒
شما چیکار کردی میشه بگید؟

جذب 

قانون جذب

وقتی میرم تو پربازدیدا یه دستم به تسبیحه یه دستم به گوشی 😑صلواتم ندم عذاب وجدان میگیریم حالا انگار مرگ و زندگی طرف بسته ب صلوات منه 😑😑 صلواتم بدم اینقدر تند میدم نرسیده به طرف بین راه محو میشه 😑😑 نکنین تورو ارواح جد مقدستون 😑😑 اومدیم دو کلوم غیبت کنیم نیومدیم مسجد که 😒😒😒😒😒😒😒

موضوع داشتن بهترین خونه و ماشینه؟ به نظرم همین که ادم یه زندگی معمولی داشته باشه و محتاج کسی نباشه خوبه

خـــــدایا… یادم بده آنقدر مشغول عیب‌های خودم باشم که عیب های دیگران را نبینم یادم بده اگر کسی را بد دیدم قضاوتش نکنم، درکش کنم… یادم بده بدی دیدم “ببخشم” ولی بدی نکنم! چرا که نمیدانم بخشیده میشوم یا نه… یادم بده اگر دلم شکست نفرین نکنم، دعا کنم، نتوانستم سکوت کنم… یادم بده اگر سخت بگیرم “سخت میبینم"… یادم بده به قضاوت کسی ننشینم چرا که در تاریکی همه شبیه هم هستیم…
2706