2737
2734
عنوان

خواب های که از مردگانتون دیدید بیاید بگید+جالب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4518 بازدید | 227 پست
خیلی ها نمیدونن و کوتاهی میکنن گاهی اوقات... من یادمه یکی ازفامیلامون تعریف میکرد که مادرم سکته قلبی ...

وای خدایا نکنه مامانی منم زنده بود ما دفن کردیم ولی مامانی من خشک شده بود بدنش شبیه میت بود بنظرت اینجوری ام امکان هس زنده بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترا خاک تو سرن ی بار ی پیرمردی سکته میکنه دفتش میکنن پسرش هنوز خواب میبینه ک پدرش میگ منو طنده زند ...

تو خاب ما ام همینجور میاد ولی مادر بزرگ من تو خونه تنها بود چند ساعت گزشته بود حدود ۱۲ ساعت شاید 

پارسال دوتا برادر شوهرام دقیقا بعد از فوت مادر شوهرم خییییلی شوهرمو اذیت کردن و رو ب روی طباخی ما،یه طباخی زدن و نون همسرمو آجر کردن..همسرمم ته تغاریه و مادرش خییییلی دوسش داشت...دو سه شب بعد از این اتفاق اومد ب خاب شوهرم وو شوهرم دست های مادرشو دیده ،دیدع دوتا انگشت نداره..گفته مادر دوتا انگشت هات چرا نیست..گفته کندم انداختمشون دور...

بعدن ک تحقیق کردیم دیدیم انگشت ینی فرزند و فهمیدیم ک مادرشوهرم از اون دوتا خیلی ناراحته و کنده انداختشون دور

ام خاکه جوانه،بو من ژیانه،روح و جانم ب فیدای کوردستانه😍❤❤❤❤
2731

یکی ازآشناهامون قدیما تقریبا40سال پیش فوت میکنه توروستا ینی روستایی بودن وسیدبوده خدابیامرز سکته میکنه اطرافیانم فکرمیکنن مرده میبرن دفنش میکنن توروستا بعد دوروز از مرگش میاد توخواب یکی ازاهالی روستا ومیگه من زندم توروخدا بیاین قبرو بازکنید خیلی توخواب قسمش داده که حتما بیاین قبرو بازکنید این بنده خداهم مثلا ازآشناهای درجه یک نبوده مثل یه همسایه بوده خلاصه به اینو اون وخانواده اون خدابیامرز میگه اینام میگن آقابیاین بازکنیم قبرو بعدکه بازمیکنن میبینن مرده توقبر جابه جاشده اما دیگه نبضش نمیزنه اونجا متوجه شدن که این زنده بوده وسکته کرده وقتی که دیده توقبره اونجا دیگه خیلی ترسیده و واقعا مرده طفلی😔

بلاخره گل پسرم بدنیااومد خداروشکر تیکرگذاشتم به وقت یکسالگی گل پسرنازم آقاشایان😍😍
چن شب پیش دختر عمم ک فوت شده اومد ب خوابم گفت یه کباب خوردیم خیلی خوشمزه بود وشب بعدش باز اومد ب خوا ...

من شنیدم اگ تو خواب مرده چیزی بده خوبه چیزی ببره بده

شما صدقه بده ایشالا ک خیره

یکی ازآشناهامون قدیما تقریبا40سال پیش فوت میکنه توروستا ینی روستایی بودن وسیدبوده خدابیامرز سکته میک ...

وای خدا چه وحشتناک خدایا خیلی وحشتناکه تا حالا چتد تفر رو شنیدم ک اینجوری شدن همشون هم سکته بودن میرن تو خواب میگن ما رو زنده زنده دفن کردین

2740
بچه ها من هر وقت مادر بزرگمو میبینم همش میگه زندم یا زنده میشه مادر بزرگم سکته کرده بود دکترم دیدش ب ...

وقتی یک مرده میاد خوابت و میگه که من زندم یعنی اینکع جام خوبه و پیش خدا به درجه شهادت رسیده

دیدی میگن شهید همیشه زنده است...داخل قران هم اومده ک شهید زنده است

وای خدا چه وحشتناک خدایا خیلی وحشتناکه تا حالا چتد تفر رو شنیدم ک اینجوری شدن همشون هم سکته بودن میر ...

کاش تاپیک میزدم همون شب اگ زنده بود چی ایخدا 

اخه خشک شده بود بدنش حدود ده ساعت ۱۲ ساعت تو خونه تنها مونده بود بعد ی شبم تو سردخونه موند ینی امکانش هس زنده بشه

2706