2737
2739
عنوان

خواب های که از مردگانتون دیدید بیاید بگید+جالب باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 4528 بازدید | 227 پست
واقعا؟پس چرا دکترا هیچی نگفتن ؟

خیلی ها نمیدونن و کوتاهی میکنن گاهی اوقات... من یادمه یکی ازفامیلامون تعریف میکرد که مادرم سکته قلبی کرد و فوت کرد، گفت فرداش بعد مراسم تشییع جنازه، وقتی اومدیم خونه، دیدم دستبندم نیست، گفت همه جارو گشتم و یه لحظه به دلم افتاد نکنه تو قبر افتاده... گفت هرچی به پدرم و خواهرام و دادلشام گفتن قبول نکردن نبش قبر کنیم، گفت باهزار بدبختی راضیشون کردم و به دفتر آرامستان گفتیم و باهزار بدبختی نبش قبر کردن... گفت یه لحظه صدای داد و فریاد بلند شد که مادرتون زنده اس داره نفس میکشه، گفت سریع اورژانس خبر کردن ولی تنفسشون ضعیف بود، میگفت سریع اوندن و اکسیژن وصل کردن وبعد دوروز مامانم بهوش کامل اومد و ازقضا، دستبنده تو قبره بوده🥺🥺🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند تا تیکه از لباساشونو بدین به نیازمند

لباساشو وقتی فوت کرد اونایی که نو بودن دادیم به یه ادم نیازمند و مومن که وقتی نماز میخونه اون لباسا رو تنش کنه  

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
2731
من بابام تو خواب هر کی رفته میبینیم هیچ حرفی باهامون نمیزنه کسی دلیلشو میدونه؟ کم پیش میاد چیزی بخوا ...

براش خیرات کنید وقرآن بخونید

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

چن شب پیش دختر عمم ک فوت شده اومد ب خوابم گفت یه کباب خوردیم خیلی خوشمزه بود وشب بعدش باز اومد ب خوابم و شالم رو برداشت برد نمیدونم یعنی چی

لطفاهرکی تونست واسه شادی روح بابام یه صلوات یا فاتحه بفرسته😭🖤
منم چند شب پیش خواب مادربزرگمو دیدم گفت یه لیوان اب میدی بهم چهارماهه فوت شده من نزدیک نیستم برم سرخ ...

براشون یس یا الرحمن بخونید.یا همون فاتحه و صلوات.

اینا بیشتر به کار اموات میاد

خدا همه رفتگانمونو بیامرزه.

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.
2738
برو خ عزیزجان سبک هم میشی

نمیتونم قبرستان خارج از شهر کسی نیست ببرم😔 تو این وضعیت هم جاده ها رو بستن اجازه نمیدن کسی خارج بسه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

خواب کسی که فوت کرده نه اما...‌مامانم بچگیاش خواب دیده که یه موجودعجیب که بال داره اومده بهش گفته خونه فلانی کجاست؟مامانم میگه انگار فرشته عزراییل بوده.

بعد میگه ازخواب که بیدار شدم گفتن همون فلانی فوت شد!!!

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

من خواب دیدم داییم گفت ۵۰ سال دیگ میای اینجا یه قلعه بود از این ها ک تو یزد هست همه ی مرده ها نشسته بودن ب این دیوار ها تکیه داده بودنو حرف میزدن روی بالشت هایی ک خراب شده بودن 

2706