2733
2739
عنوان

چرا همه زدن به بلاگری🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینستا ندارم اینا یعنی چی که گفتی

بلاگر به کسایی که از روزمره های زندگیشون عکس و فیلم میگرن و به اشتراک میذارن میگن

موکبانگر به کسایی که جلوی دوربین غذا میخورن و تستش میکنن میگن

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
زده ب فکرم منم بشه بلاگر همه چی دارم اگه بشم خدایش از چهره هیچکدوم درحدم نیستن فقط مشکلم اینه خجالت ...

عشقم بلاگری به چهرع نیست دورت بگردم 

بلاگر یعنی یه شخصی ک تو یه زمینه تخصص خاصی داره میاد راجب اون موضوع اموزش میذاره یا نقد میکنه مثل صدف بیوتی ک تخصصش زیباییه

2731
زده ب فکرم منم بشه بلاگر همه چی دارم اگه بشم خدایش از چهره هیچکدوم درحدم نیستن فقط مشکلم اینه خجالت ...

بلاگر شدن واقعی هنر میخواد نه چهره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

عصر جدیده دیگه تا دوستا دیگه تو اینستا خودتو مطرح نکرده باشی از دنیا عقبی اینو اقتصاددانها میگن..بنظرم ولی کار خوبی میکنن یه پولی در میارن خودشونو مطرح میکنن نه مثل ما فقط نت حروم میکنیم

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
2740

اگه خونت و وسایلات خوشگله سلیقه و عکاسیتم خوبه شروع کن حتما که نباید از اول خودتو نشون بدی

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
عصر جدیده دیگه تا دوستا دیگه تو اینستا خودتو مطرح نکرده باشی از دنیا عقبی اینو اقتصاددانها میگن..بنظ ...

من نمیگم بده ولی به شرطی ک واقعا اول معنی بلاگر و بفهمن بعد

تا وقتی مردم چیپ و سطحی مون دنبال اینچیزا باشن این آدمای بی سواد بدرد نخورم روز به روز مث قارچ رشد م ...

😁😁😁😁

باور کن به اینچیزا نیست

من دکتر متخصص دیدم نشسته کلیپا رو دیده خندیده 

خیلیم مایه داره 

ومیده محصولات ارایشیشم تبلیغ میکنن

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
درآمدش خوبه ما هم بریم😅😅بعد می گن فکر نکنید اسون خیلی زحمت داره  مثلا رفتن به رستوران و غذا ...

والا دیشب داشتیم با دخترخالم حرف میزدیم 

خندمون میگرفت دخترخالم میگفت واقعا شورشو در اوردن خودش ۱۳k فالور داره میگ الان هرکی ۱۰۰۰ تا فالور داره میزنه بلاگر