2737
2734
عنوان

چرا همه زدن به بلاگری🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1748 بازدید | 51 پست
ینی هرچیزی باعث خنده مردم چیپ و سطحی  خیلی ببتشید ولی این طرز تفکر شما ک چیپ وسطحی  ک ین ...

نه عزیزم...طنز داریم تا طنز...طنز زرد و فاسد هیییچ ارزشی نداره ولو باعث خنده بشه! 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من هیچوقت هیچ بلاگر رو دنبال نمیکنم .. به من چایی عصرونشو چطور میخوره؟؟ یا امروز حال دلش چطوره🤔😒 ...

منم نمیکنم ولی واقعا بعضی از بلاگرا واقعا حقشونه پولی ک در میارن چون واقعا تو زمینه خودشون تخصص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلاگر یعنی تو یه زمینه خاصی حرفی واسه گفتن داشته باشی مثلا موبایل،غدا،ارایشی  نه اینکه کلیپ خن ...

عزیز اونم میشه بلاگر طنز  حتی اصطلاحش تو نت هست اتفاقا پر طرفدارترین توع بلاگریه که البته به نظر من مسخره است ولی تو ایران خیلییییی طرفدار داره

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده
منم نمیگم راحته نمیگم بده  میگم حداقل وقتی میخوای کاریو شروع کنی یکم باید ازش اطلاعات داشته با ...

در این صورت بله 

و کلیپ های جالب ی سری ها واقعا چرت میسازن

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
نه عزیزم...طنز داریم تا طنز...طنز زرد و فاسد هیییچ ارزشی نداره ولو باعث خنده بشه! 

اینک بله طنز باید درست باش 

ن از سواستفاده از  مردم

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗