2737
2734
عنوان

چرا همه زدن به بلاگری🤨

1748 بازدید | 51 پست

هرکی و میبینی یه گوشی دستشه داره کلیپ درست میکنه میذاره تو اینستا با ۱۰۰۰ تا فالورم زده بلاگر تو بیوش 

حداقل یکی بهشکن بگه بلاگر تو یه زمینه تخصصی فعالیت میکنه نه اینکه کلیپ خنده دار بسازه اون یچیز دیگست کلا😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون این مسئله هم توی ایران باید مثل بقیه ی مسائل شورش در بیاد ماشالله که همشون توی‌کرونا جایی نبود که نرفته باشن و کاری نموند که نکنن  بدون هیچ تخصصی فقط کارهای پیش پا افتاده ی لوس واقعا لیاقت دارن بلاک بشن بجاش فالوورشون میره بالا 

تا وقتی مردم چیپ و سطحی مون دنبال اینچیزا باشن این آدمای بی سواد بدرد نخورم روز به روز مث قارچ رشد میکنن!

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2740

تا وقتی آدمای ساده ای باشن که این افراد رو فالو کنن و باعث پولدار شدنشون یاشن، خب اینا هم مثل قارچ رشد می‌کنن و تعدادشون زیاد میشه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
شورشو در اوردن یکی بلاگرها و یکی دیگه هم موکبانگر ها

بازم واقعا کسایی هستن ک دارن تخصصی فعالیت میکنن یچی حالیشونه ولی دیگ هرکی از راه رسید با دوتا کلیپ ک بلاگر نمیشه

بعضی هاشون خیلی حال بهم زنن مثل شبکه های زرد ماهواره فقط تبلیغ میکنن

خواهش میکنم اگه سیاست زنانه بلدید یا یه آگاهی و فکر عاقلانه ای به من بگید🙏❤من خیلی خیلی ساده ام هیچکی نبود چیزی بهم یاد بده