2733
2734
عنوان

ساعات کاری مرکزناباروری نجمیه کرمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1667 بازدید | 69 پست
تنبلی خفیف دارم الان این کیست نمیدونم بوده دکتر ندیده یا یهویی آمده 

شایدباداروبرطرف بشه،احتمالااون سریم کیست داشتی که نشده.همون باراول که رفتیدپیش حسینی تقریباچندروزبعدش انتقال دادید؟

خدایاشکرت🙏🏻
اول کیستتوبرطرف کن تاثیرداره،تقویتی چی بایدبخوریم؟دکترخودش بهمون میده؟

اگه خیلی آق ات مشکل داشته باشه میگه برو پیش ارولوژی اون هم دارو سه ماهه میده خودت به نظرم از سه ماه جلوتر بخور بگو دکتر برات بنویسبن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدباداروبرطرف بشه،احتمالااون سریم کیست داشتی که نشده.همون باراول که رفتیدپیش حسینی تقریباچندروزبعد ...

من چون مشکلی برام پیش نیومد دو روز بعدش انتقال داد معمولا دو روز بیشتر جنین رو نگه نمیدارند 

اگه خیلی آق ات مشکل داشته باشه میگه برو پیش ارولوژی اون هم دارو سه ماهه میده خودت به نظرم از سه ماه ...

وااایی یعنی بعدازسه ماه کاشت میزنن؟سه ماه دیگه انتظار،هم خودم مشکل دارم هم شوهرم،میتونیمم نخوریم؟شمانخوردی؟؟

خدایاشکرت🙏🏻
2731
اگه خیلی آق ات مشکل داشته باشه میگه برو پیش ارولوژی اون هم دارو سه ماهه میده خودت به نظرم از سه ماه ...

داروتقویتی که همسرم دوماه پیش که رفتن پیش اورولوژی فقط امپول نوشته بود

خدایاشکرت🙏🏻
من چون مشکلی برام پیش نیومد دو روز بعدش انتقال داد معمولا دو روز بیشتر جنین رو نگه نمیدارند 

نه عزیزم منظورمن این بودکلاروندکاشتتون چندروزطول کشید،چقدرهزینه کردید؟؟

خدایاشکرت🙏🏻
شمامیری پیش حبیب زاده یادکترای دیگه من میخوام برم پیش حبیب زاده تعریفشوزیادشنیدم

عزیزم من یک سال اقدام بنظرت برم این مرکز؟ من می خوام برم پیش دکتر طیبی و میر سعید

برا نی نی دار شدنم صلوات بفرستید. 💔
عزیزم من یک سال اقدام بنظرت برم این مرکز؟ من می خوام برم پیش دکتر طیبی و میر سعید

من تاب حال این مرکزنرفتم ولی یک شنبه میرم،این دکترارونمیشناسم فقط تعریف حبیب زاده وحسینی روشنیدم،من سه ساله اقدامم،یک سال زوده براکاشت اول چندتادکتربرو 

خدایاشکرت🙏🏻
2740
من تاب حال این مرکزنرفتم ولی یک شنبه میرم،این دکترارونمیشناسم فقط تعریف حبیب زاده وحسینی روشنیدم،من ...

برا آیوآی میخواستم برم دکتر حبیب زاده من شنیدم فقط پولکی و وقت زیادی نمیزاره من تعریف خوبه ازش نشنیدم

برا آیوآی میخواستم برم دکتر حبیب زاده من شنیدم فقط پولکی و وقت زیادی نمیزاره من تعریف خوبه ازش نشنید ...

آهان آی یوای توحتماانجام بده خیلیاباای یوای باردارشدن،نمیدونم والامنم گیج شدم پیش کی برم حسینی خوبه؟همسرم گیرداده بریم حبیب زاده

خدایاشکرت🙏🏻
آهان آی یوای توحتماانجام بده خیلیاباای یوای باردارشدن،نمیدونم والامنم گیج شدم پیش کی برم حسینی خوبه؟ ...

حسینی نمیدونم. مشکلتون چیه

مگه همسرت آزمایش نداده؟؟اگه همسرت باشه باای یوای احتمالش میادپایین حالاایشالله که مشکلی نداره

داده دکتر گفت خوبه ولی عالیم نیست اتفاقا ای یو ای مال اونایی اسپرمشون ضعیفه 

2706