2737
2739
عنوان

ساعات کاری مرکزناباروری نجمیه کرمان

| مشاهده متن کامل بحث + 1597 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشکلتون چیه؟من سه ساله منتظرم خودم تنبلی تخمدان دارم شوهرمم مشکل تحرک وتعداداسپرم گفتن باآی یوآی نمی ...

سلام اسپرم شوهرتان تعدادش چقدر ه که گفتند با آی یو آی نمیشه ؟

2728
سلام اسپرمش پنج میلیون تحرکشم کمه

من هم اسپرم آقام ۳ میلیون و ۹۰ در صد مرده بودند فعلا با دارو تحرکشون خوب شده اما تعداد نه من هم پارسال آی وی اف کردم مراقبت نکردم نشد دکتر من حسینی بود بیشتر از حبیب زاده تعریفش رو میکردند من هم ازش راضی بودم ،فعلا دیروز فهمیدم یه کیست دارم دعا کن برام مشکل جدی نباشه هنوز نشون دکتر ندادم ،من افضلی پور انجام دادم یکی دیگه همراه من بود مال اون مثبت شد

من هم اسپرم آقام ۳ میلیون و ۹۰ در صد مرده بودند فعلا با دارو تحرکشون خوب شده اما تعداد نه من هم پارس ...

ایشالله که بارداربشی،تعداداسپرم شوهرم متغیره یه بارچهل میلیونه یه بارهیچی زیریه میلیون،جیرفت میخواستم آی یوآی کنم همه ی داروهاموخوردم درست روزانتقال گفتن اسپرم شوهرت کمه،گفتن فقط تنهاراهش آی وی افه به نظرت حسینی بهتره یاحبیب زاده منم بین این دوتادودلم

خدایاشکرت🙏🏻
من هم اسپرم آقام ۳ میلیون و ۹۰ در صد مرده بودند فعلا با دارو تحرکشون خوب شده اما تعداد نه من هم پارس ...

خودت مشکل نداری؟؟من خودم تنبلیم دارم،به شوهرت چیزگرم بده بخوره مثل عسل کوهی شوهرمن یه مدت میخوردتعدادشون خوب میشدولی تحرکشون نه،فقط یه ماه استفاده کنه آزمایش بده تاثیرشوببین،گرده ی نخل خرماهم خوبه

خدایاشکرت🙏🏻

یه سری داروی چهل گیاهم همسرم ازیه عطاری معروف بندرعباس گرفت خوردخوب بودن ولی خیلی گرمن،نتونست بخوره برای مازیادجواب ندادولی برابعضاجواب دادمثلابرادرشوهرم اون خوردخوب شد

خدایاشکرت🙏🏻
2740

ایشالله که مشکلی نیست،عمه ی منم نه سال نازایی داشت کیست داشت عمل کرددکترش گفته بودبعدازسه سال ازعملت بچه دارمیشی سرهمون سه سال بچه دارشد

خدایاشکرت🙏🏻
ایشالله که بارداربشی،تعداداسپرم شوهرم متغیره یه بارچهل میلیونه یه بارهیچی زیریه میلیون،جیرفت میخواست ...

نمیدونم یه خانمه میگفت یزدیا میگویند برای کرمان متاسفیم که بهترین دکترشون حبیب زاده است ،من حسینی بودم راضی بودم ازش ،من تقصیر خودم بود منفی شد حواست باشه قبل از آی وی اف آقات و خودت  تقویتی بخوره تا جنین های بیشتری تشکیل بشه من فقط دو تا جنین شد از ۱۴ تخمک میخواستم قبل از عید دوباره برم هم اینکه میترسم برم هم اینکه فعلا درگیر کیست شدم 

نمیدونم یه خانمه میگفت یزدیا میگویند برای کرمان متاسفیم که بهترین دکترشون حبیب زاده است ،من حسینی بو ...

اول کیستتوبرطرف کن تاثیرداره،تقویتی چی بایدبخوریم؟دکترخودش بهمون میده؟

خدایاشکرت🙏🏻