2752
2734
عنوان

اگه شوهرتون دوسال بشینه توخونه چکارمیکنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 89 پست
همین مبهمه فعلا میگه باید تا سال دیگه صبرکنی تا نتیجه بده ولی من بریدم 

بورس روزهای شنبه تا چهارشنبه اس از ۹ تا ۱. این همه ساعتارو بیکار میشینه و منتظر معجزه از طرف بورسه؟

یه تکونی باید بده و یه جا مشغول به کار بشه ، در کنارش این بورسم باشه.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

از شیوع کرونا تا الان همسرم تقریبا خانه نشین و دورکار شده 

فقط هفته ای 2 روز گاهی 3 روز میره دانشگاه چون مسؤلیت داره

البته خودم هم همینم 

هم مزایا داره هم معایب

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
من میرفتم بیرون هر روز باشگاه میرفتم پیاده روی میرفتم خلاصه من خونه وای نمیستادم . ووولی خدایی بورس ...

توی این کرونا نمیشه تکون خورد بعدم مگه بیرون رفتن پول نمیخواد از کجا بیارم

بورس روزهای شنبه تا چهارشنبه اس از ۹ تا ۱. این همه ساعتارو بیکار میشینه و منتظر معجزه از طرف بورسه؟ ...

فارکسم هست وکل روز رواموزش و معاملات غیر واقعی تمرین میکنه ،فیلم وکلیپ بورس میبینه کل وقتش رو پر کرده 

عزیزم اگه دوساله توبورسه باید الآن خیلی وضعش خوب باشه که

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊

اسی من یه خاله دارم ۱۵ساله ازدواج کرده شوهرش سرجمع ۵ سالشو کارکرده اگر خاله مو ببینی اصلانمیشه حرف عادی هم باهاش زد انقدر عصبی و بد خلق شدههمشم تقصیر شوهرشه دیوونه شده ازدستش

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
2706