2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون دوسال بشینه توخونه چکارمیکنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدا. بگو اگر تونمیخوای بری سرکار بچه ها رو بگیر من میرم. حداقل حال و هوات عوض میشه

نمیزاره ادم وسواس وحساسیه میگه بری سرکاری که مرد همکارت باشه دیگه زندگیمون تمامه

فارکس هم گرگ میخواد که معامله کنه تو یه دقیقه احتمال داره کل پولت بره و یا برعکس چن برابر شه

ممنونم میشه لطف کنی بگی به نطرتون بورس ایران وفارکس رومیشه به عنوان شغل و پایه زندگی قرار داد 

2731
تو رو خدا بگو

شب جمعه ۱۴ تا نادعلی میخونی وبعد ۱۰۰صلوات این دستور واسه اینه که طرف مد نظرت رو رام وتسخیر خودت کنی وحرفتو گوش کنه 

و دوم هرروز سه نادعلی بخون به جوارح خود بدم واسه ایجاد محبت وپیش طرف مورد نظر عزیز میشوی ومحب تو میشه عزیزم با اعتقاد بخوووون

ویه راهکار دیگه فوق العاده مجربه ۴۰ حدیث کسا بخون به نیت اینکه شوهرت بره سرکار هروقت یادت رفت روز بعد دوبار بخوون 

اين اموزش شوهرت تموم نشد؟خرجتون رو تو اين گروني از كجا ميارين؟بعد شوهرت اون صد تومني رو كه قرض كرده ...

نه میگه تا سال دیگه باید صبرکنی اموزش ببینم شبانه روز ،پول قرضی هم بهش مهلت دادن تا برج ۳ ،خرج خونه هم با قناعت از پس انداز میخوریم

فیلم استادهای بورس وفارکس رو میبینه دیونه میشه یعنی دیونشون شده میگه منم باید به جایگاه اونا برسم

آپولو مگه هوا میکنه؟! دو سال چه خبره 

آموزشش تموم نشده؟

اصلا معامله میکنه؟

تا حالا سود کردین؟

چنین نماند چنان نیز هم نخواهد ماند
2740
ممنونم میشه لطف کنی بگی به نطرتون بورس ایران وفارکس رومیشه به عنوان شغل و پایه زندگی قرار داد 

اگه سرمایه خوبی داشته باشی و مهارت داشته باشی میشه درآمد خوبی سبک کرد ولی با فیلم دیدن و سیگنال گرفتن از اینو اون نمیشه به جایی رسید

چنین نماند چنان نیز هم نخواهد ماند
آپولو مگه هوا میکنه؟! دو سال چه خبره  آموزشش تموم نشده؟ اصلا معامله میکنه؟ تا حالا سود کردین ...

مثلا روزای که میخواد توی فارکس معامله کنه از صبح تا اخر شب زل میزنه به صفحه لبتاب ذره ذره معامله میکنه که جمع کل روزش میشه ۵تا ۱۰ دلار

اگه سرمایه خوبی داشته باشی و مهارت داشته باشی میشه درآمد خوبی سبک کرد ولی با فیلم دیدن و سیگنال گرفت ...

کااس مجازی اموزش میبینه ،به نطرتون میشه به عنوان َعل اصلی حسابش کرد

2706