2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون دوسال بشینه توخونه چکارمیکنید😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 89 پست

وا شوهر من صبح تا ساعت ۴ سرکاره بعدشم شبا یه کم فیلم بورس میبینه 

من بودم روز اول درستش میکردم نه بعد دو سال 😐

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
مال منم همینطوره هشت ماهه تصادف کرده خوب شده کار نمیکنه؟  منم دیوونه شدم

کرونای لعنتی هم اومده اون بر دلم نمیشه از خونه رفت بیرون با دوتا بچه دیوانه شدم بچه هام هم افسرده شدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آرزو دارم بشه، سالم باشه و واقعا یه مدت خانه باشه، چهارده سال زندگی مشترک داشتیم تا حالا 24 ساعت پشت سر هم خانه نبوده هرگز کارش رو تعطیل نکرده حتی توی کرونا

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2728

مردا یا از اینور بوم میوفتن یا از اونور بوم یه جا نرمال نبودیم 

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
2740
وا شوهر من صبح تا ساعت ۴ سرکاره بعدشم شبا یه کم فیلم بورس میبینه  من بودم روز اول درستش میکردم ...

این شیدای بورس شده شعل خودش ازاد بود وپردردسر میگه من دیگه دنبال اون کار قبلی نمیرم دردسر وزجر داره تازه سدمایه ی اولیه هم میخواد من باید از طریق بورس سرمایه دار بشم

2706