2737
2734
تو بعضی از تاپیک هات هم دیدم که میگی از اندام خودم راضی نیستم  عوارض خودارضایی  سوت کشید ...

ن بابامتوجه شدم ربطی به چاقی نداره چون وزن کم کردم ولی کلا داغونم نمیدونم چیکارکنم یهو سراغممیاد    

میدونم ولی چیکار کنم شما بگو خسته شدم دیگه از خودم بدم میاد

بیکاری مشغله درست کن برای خودت بعدم تلاش و‌تمرین  که به نفست غلبه کنی خویشتن داری رو یادبگیر 

دخترهای خوبی باشید اینجا کلیک کنید گزارش بزنید👈🏿🙏🏻کلیک بنما
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
عزیزم من سه چهارسال خودم انجام می‌دادم  این نتیجه رو گرفتم که حرف میزنم رو هوا که چیزی نمیگم😘

عزیزم خودارضایی ممکنه باعث پاره شدن بکارت شود؟ 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖
2740
صورتممم جوش میزنه

عزیزم نکن بعدا مث ... پشیمون میشی

منم مجردیام میکردم اینکارو

اینو بدون ۸۰ درصد مجردا دارن اینو.. ولی وقتی میشه اعتیاد و زیاد از حد ب پوست و هورمونات اسیب میزنه..

فقط ذهنتو منحرف کن 

اول بگو میکنم هفته ای یه بار 

بعد هعی بیشترش کن تا از سرت بیفته..

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
ای خدا...چقدر آناتومی بدن دخترا بده....منم دختر دارم میترسم چکار کنم نفهمه اونجاشو 

عزیزم با یه مشاوره صحبت کن تا روش درست رفتارمناسب با دختر کوچولوت در این زمینه  رو بهت بگه .  ...

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔

بچه ها به نظرتون خود ارضایی ممکنه باعث پاره شدن بکارت بشه... چه جوری 

💖💖💖امید و تلاش و توکل به آفریدگار رحمان کلمات  کلیدی برای ساختن آینده ی درخشان هستند پس ا ن شا ءالله به خداوند منان توکل داشته باشید.... 💖💖💖

هیچ راهی نداره جز اینکه خودت بخای اراده کنی..اعتیاد  روانی دارع سعی کن یک هفته اینکارنکنی بعدی خودت جایزع بده همینطورهفته بعدماه بعد هروقت شکست خوردی ناامیدنشو..قوی ترین چیزی ک هرادمی داره اراده هس..اراده از کاه کوه میسازه

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706