2737
2734

موقع شیر دادن و انجام کاراش ماسک میزنم و قبلش یا دستامو میشورم یا ضدعفونی میکنم مامانم و مادرشوهرم و همسرمم همینطور ولی بخاطر رعایت نکردن بعضی از اطرافیان دلخوری پیش اومده من الان انقدر استرس دارم که نمیدونم حتی وقتی بچه ام یکم بزرگ تر شد خونه مادرم و مادرشوهرم که نزدیکمن برم یا نه؟ حتی رابطه منو همسرمم خیلی سرد شده خیلی وقته همدیگرو نبوسیدیم 😔این مریضی زندگیمو مختل کرده شما بگید من چیکار باید بکنم الان پسرم ده روزشه دلم میره که ببوسمش ولی از ترس کرونا نمیبوسم حتی حسرت اینکه صورتش به صورتم بچسبه رو هم دارم😢

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واای خیلی سخته نمیدونم والا شاید اگه من. بودم بوسش میکردم 😢😢

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه

وااای چقد سخت بعداز14روز مگ خوب نمیشی

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

عزیزم الان حتی نداشته باشی هم باید رعایت کنی. من ۶ روزه سز شدم. اصلا دخترم رو نبوسیدم نهایتا دستش . والا شوهرمم همینطور😂😂 آدم کلا میترسه.  بوس و... یمدت بیخیال شو. رابطه تون که نباید فقط بوس اینا باشه باهممهربون باشین محبت کلامی.‌. ایشالا درست میشه. توکل بخدا زودتر واکسنش بیاد 🙄🙄

2738
کرونا داری؟ نبوسی یوقت 

داشتم خوب شدم نه نبوسیدم میترسم ناقل باشم

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
داشتم خوب شدم نه نبوسیدم میترسم ناقل باشم

آزمایش ندادی مگه؟اگه منفی بوده تا دوهفته رعایت کن بعدش اشکال نداره 

منم خانوادم کرونا گرفته بودن خوب شدن تا دوهفته هم رعایت کردن بعد ما رفتیم خونشون و دوهفته موندیم خداروشکر نگرفتیم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
سلام عزیزم متاسفم بابت کرونات..گلم طبیعی باردار شدی؟! 

تنبلی تخمدان داشتم طب سنتی رفتم نتیجه گرفتم

واای خیلی سخته نمیدونم والا شاید اگه من. بودم بوسش میکردم 😢😢

😢😢

2706