2733
2734
وااای چقد سخت بعداز14روز مگ خوب نمیشی

خوب شدم کامل ولی میترسم خدای نکرده ناقل باشم 

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟
چند وقته از ابتلا میگذره؟  ما مامانم بیست و پنج روز قرنطینه بود. دیگه چند روز پیس رفتیم خونشون. ...

از اولین علائمم نزدیک 4هفته میگذره الان دوهفته ای هست که علائم ندارم

من دلم روشنه من مامان میشم 😍 حالا هرچقدر دکترا بگن طبیعی نمیتونی مادر شی من به خدای خودم ایمان دارم گفته بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را منم خواستم ازش منتظر اجابتم برای رسیدن به خواسته دلم یه لبخند از ته دل رو لباتون بشونید😊دیدین گفتم دلم روشنه😉😍😍😍خدایا شکرت بعد از سه سال باردارشدم ❤بازم دلم روشنه قلب نینی تشکیل میشه نینی سالم و صالح دنیا میاد❤💞💗💟😍خدایا شکرت قلب نینی تشکیل شد صداشم شنیدم😍برای سلامتی نینی ام دعا میکنید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم الان حتی نداشته باشی هم باید رعایت کنی. من ۶ روزه سز شدم. اصلا دخترم رو نبوسیدم نهایتا دستش . ...

محبت کلامی و اینا هست ولی خب ادم نیاز عاطفی داره

یه تست بده احتمالا الان منفی شده باشه

حتی منفی هم باشه باز میترسم چون خودمو همسرم خیلی رعایت میکردیم ولی مبتلا شدیم

2731
اگر ناقل بودی مادر و مادر شوهرت تا حالا گرفته بودن.  

اونا هم کلا تو خونه با ماسکن

داشتم خوب شدم نه نبوسیدم میترسم ناقل باشم

عزیزم اگه ناقل بلشی فقط با بوس نیست که شیر دادی لمسش کردی اگه تو نفست فقط کروناست تو شیرتم هست اگه تو دستته تو بدنتم هست شیر که میدی میگیری بغلت کسی که کرونا میگیره فضای خ.نه کلا الوده ست پس فرق نداره عزیزم ببوسش یچتو

🌹🙏دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنین🙏🌹
2738
چرا اطلاعات غلط میدی

عزیزم اطلاعات غلط نیست دکتر گفته که اگه ینفرم کرونا بگیره کلا فضای خونه الوده ست  و امکان زیادش هست بقیه اعضا بگیرن وقتی نگرفتن پس رفع شده رفته از لوزوالمعدم درنیاوردم که😊✌️

عزیزم اگر دو هفته از ابتلا ات گذشته و علائمی نداری شما دیگه ناقل نیستی، ولی بهترین کار اینه که اصلا مهمون خونتون راه ندی . اگه میتونی که خودتون سه تا تنها بمونین اگه نمیتونین هم با مادر و مادر  شوهرت فقط باشین و کس دیگه ای نیاد . اونجوری میتونی شوهرتم ببوسی ، حرف دوستمون درسته اگه ناقل بودی الان دیگه همه تو اون خونه مبتلا شده بودن. بیخود به خودت استرس نده 

عزیزم اطلاعات غلط نیست دکتر گفته که اگه ینفرم کرونا بگیره کلا فضای خونه الوده ست  و امکان زیادش ...

اگه رعایت کنن هیچ کس نمیگیره نمونه اش روهم خودم میشناسم فقط یک نفر گرفته بقیه رعایت کردن نگرفتن تو یه خونه هم هستن .کرونا از شیر دادن منتقل نمیشه 

اگه رعایت کنن هیچ کس نمیگیره نمونه اش روهم خودم میشناسم فقط یک نفر گرفته بقیه رعایت کردن نگرفتن تو ی ...

مگه من گفتم منقل میشه دقت کن وی گفتم گفت ماسک زدم نگیره گفتم قرارباشه از نفست بگیره پس از شیرتم میگیره اگه قرار باشه فقط دستشو ضدعفونی کنه قرارباشه تو دستش باشه تو بدنشم هست 

دقت کن چی گفتم منظورم بود که نیست پس بوسش کنه

2706