2733
2739
سلام به گل خانما خوبین خوشین میگما میخوام برای سال دیگه ارشد بخونم اما... نمیدونم چی بخونم یا اینک ...

عزیزم خب رشته خودت چیه ؟شاغلی؟خودت به رشته خاصی علاقه نداری ؟

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر

بچه ها برنامه  فرداتون رو ریختین؟ امشب حتما چارت فردا رو اماده کنین و کلا حتما از شب قبلش بنویسین هدفتون چیه..

من باید خیلی فوکوس کنم روی تزم خیلی قفل شده کارم و اصلا انرژی لازمو ندارم این روزها ولی باید ادامه بدم حتما...فردا روز بهتریه قطعا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها برنامه  فرداتون رو ریختین؟ امشب حتما چارت فردا رو اماده کنین و کلا حتما از شب قبلش بنویس ...

سلام سوگل

من الان میخوام برنامه فردا رو بنویسم

بعدشم مسواک و کرم صورت و دورچشم و بعدم خواب

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....

سلام  خوشکلا  منم امروز  طبق  برنامه ام   و کمی  بیشتر  از برنامه عمل کردم خداروشکر فقط نتونستم مطالعه کنم   یه لشکر مهمون  یهویی  اومد برامون 😐 و تا الان داشتم فقط  خونه رو جمع جور می کردم   بعد شیر جوشوندم  برا بچه هام شیر موز درست کردم  الان میخوام برم  کرم صورت ودست وپا مو بزنم  بعد قصه ای بچه هام بعدم لالایی  شب همتون  شیک 😘😍

2731

سلام دوستان

نظرتون چیه تاپیک فعال تر بشه و سعی کنیم بیشتر گزارش بدیم؟

اگر پایه هستید پس اکتیوتر باشید چون اینطوری برای هدفهامون هم مصمم تر میشیم

سلام دوستان نظرتون چیه تاپیک فعال تر بشه و سعی کنیم بیشتر گزارش بدیم؟ اگر پایه هستید پس اکتیوتر با ...

خیلی هم عالیه  و موافقم.دوستان فعال نیستن من هر روز یکبار رو حداقل میام گزارش نویسی میکنم ..

خیلی هم عالیه  و موافقم.دوستان فعال نیستن من هر روز یکبار رو حداقل میام گزارش نویسی میکنم ..

هم می تونیم شب قبل برنامه مون رو بگیم هم اینکه گزارش روزی که گذشت رو بدیم

مثلا من امروز برنامم اینه:

بعد از سرکار که میرم خونه

نیم ساعت مطالعه آزاد 

یک ساعت درس خوندن

نیم ساعت ورزش

آشپزی، دمنوش یا ویتامین C

مرتب کردن خونه

دیدن سه قسمت سریال که دیگه تموم میشه

ماسک گلاب و عسل، مسواک، کرم دورچشم و کرم آخرشب، آبرسان و بعد خواب

امیدواااااارم انجامشون بدم

شماهم بگید

2738

منم امروز بایید8 ساعت مفید روی تزم کار کنم....الانم قهوه درست کردم تا کاملا سرحال و  فرش بشم. چون دیشب متاسفانه 3 خوابیدم و صبح با صدای بلند همسرم که با گوشی حرف میزد بیدار شدم.  . دیشب یه فایل درباره مدیریت زمان از برایان تریسی میخوندم یکی از قاتلین زمان اینترنته باید بتونیم روش خیلی کنترل داشته باشیم. 

ناهار خوشبختانه دارم و امروز تو دفترم گزارش نویسی میکنم..ورزش هم باید با برنامه قدم انجام بدم حتما چون حال روحی جالبی ندارم....

کتاب تئوری انتخاب رو میخوندم و میگفت حتما دست به انتخاب بزنین حالتون خود به خود خوب میشه بعدش الان در مورد من اون قضیه حال بد صدق میکنه باید حال خودمو با شروع و عمل یکردن برنامه امروزم خوب کنم...فقط باید تصمیم گرفت و اقدام کرد حال خوب هم بعدش میاد...

فعال تر گزارش میدیم شب حتما

البته وسطهاش در طی روز میام اپدیت میدم از برنامه ام...

روز خوبی در انتظارمونه خوشگلا فقط باید ازش استفاده کنیم.

منم امروز بایید8 ساعت مفید روی تزم کار کنم....الانم قهوه درست کردم تا کاملا سرحال و  فرش بشم. چ ...

یکی از مهم ترین دلایل کسل بودن توی روز، دیر خوابیدن شب قبله

حتما این رو باید مدیریت کرد

و همینطور استفاده از اینترنت رو، باید زمان مشخصی براش بذاریم

خوشبختی یعنی:

رسیدن به اهداف مهم زندگی.

جالب است بدانید که ۹۷ درصد از

انسان های روی زمین دارای هدف نیستند!

⚠️ اگر می خواهید جزء آن سه درصدی باشید که از زندگی خود رضایت کامل دارند و احساس خوشبختی و آرامش می کنند باید آرزو و رویاهای خود را به صورت اهداف مشخص و تعریف شده در آورید و با برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به آنها به زودی اقدام کنید.

❗️بدون هدف در زندگی فعالیت کردن، مانند داشتن امید به پیروزی در مسابقه فوتبالی است که در آن دروازه ای وجود ندارد.

خوشبختی یعنی: رسیدن به اهداف مهم زندگی. جالب است بدانید که ۹۷ درصد از انسان های روی زمین دارای ...

زندگی بی هدف یعنی زندگی بدون معنا

همه ما باید معنای زندگی مون رو بفهمیم و لازمه اون داشتن هدف و دونستن هدفهامون هست

پیشنهاد می کنم اگر کتاب انسان در جستجوی معنا اثر ویکتور فرانکل رو نخوندید، حتما خوندنش روبذارید توی برنامه تون.

عزیزم خب رشته خودت چیه ؟شاغلی؟خودت به رشته خاصی علاقه نداری ؟

مترجمی زبان انگلیسی خوندم الانم خانه دار م فقط 

نمیدونم به چی علاقه دارم زبان دوست داشتم ولی وقتی درسشو خوندم اون چیزی نبود که فکرشم میکردم 

اوایل برای پزشکی خیلی درس خوندم ولی رتبه هاش رو نیاوردم و رفتم دنبال ارایشگری و ۸سال ارایشگری کردم 

کارهای چرمی دست دوز در اینستا melorin_charmm خوشحال میشم فالوو کنید منو
مترجمی زبان انگلیسی خوندم الانم خانه دار م فقط  نمیدونم به چی علاقه دارم زبان دوست داشتم ولی و ...

خب عزیزم الان ببین به چی علاقه داری و ضمن اینکه مهارت هات رو بسنج، مثلا همین آرایشگری ی مهارته و تجربه ش رو هم داری

مترجمی زبان انگلیسی خوندم الانم خانه دار م فقط  نمیدونم به چی علاقه دارم زبان دوست داشتم ولی و ...

خب عزیزم اگه توی آرایشگری مهارت داری دوره های تکمیلی همینو برو 

اگه استعدادت خوبه 

بعضی ها مثل من استعداد هنری ندارن و فقط باید دنبال درس باشن ولی اگه تو استعداد داری حیفه 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
2706