2737
2739
اره گلم مرسی میدونی اونجا هم هستما. منتهی چون عنوان تاپیک و موضوعش مشخصه دوست ندارم متفرقه صحبت کنی ...

کار خوبیه

ان شالله شما و سایر دوستان بحث تاپیک رو ادامه بدن تا من هم متوجه بشم جهت کدوم وری هست ک اهدافم رو بگم برنامه ریزی ها و هم چنین روش های رسیدن ب اهداف موفق

یه دونه برادرم ۸تیر فوت شد توی روز تولدش و ۱۵تیر عقدش بود اگه دلت خواست براش فاتحه و صلوات بفرست اسمش ابوالفضل پسر عیسی اگه خوندی بگو تا برات آیت الکرسی بخونم 

من هر سال پاییز و زمستون هر موقع مرغ می خریم...قسمت های زائد مرغ رو می گذارم فریزر ..که هر زمان رفتیم بیرون ..جاده یا هر جای دیگه ..پای درخت ها و یا بوته ها می گذارم برای حیوانات..و اینکه تا پارسال پاییز و زمستان همراه بچه ها به پارک می رفتیم کیک و بیسکوییت و..می خریدیم می ذاشتیم جاهای مختلف پارک ..پرنده ها و کلاغ ها تو پنج دقیقه تمومشون می کنن...دیدن این صحنه ها بسیار خوشایند و عالی است...

و اینکه حدودِ دو ماهِ می خوام طلا بخرم پولم رو دادم برای کمک به همسرم ..پولم رو که برگردوند دوباره یک آشنایی ماشین به اسمشون درارومد پول کم داشتن..دادم به اون خانواده...خلاصه هنوز پول دستم نرسیده ..اما حس بسیار عالی دارم از این کار

واینکه من اصلا اهل اینستاگرام نیستم..معتقدم تو اینستاگرام باید با صدای بلند زندگی کرد..و این با روحیه من اصلا نمی خونه

ببخشید طولانی بود🥰🥰🥰

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هر سال پاییز و زمستون هر موقع مرغ می خریم...قسمت های زائد مرغ رو می گذارم فریزر ..که هر زمان رفتی ...

مرسی گلی ممنونم که برامون مینویسی

الان ساعت ۱ و نیمه و من بعد روتین پوستی و زدن کرمهام میرم که بخوابم

ساعتمو کوک میکنم برای قبل ۹ 

چون راس ۹ باید درس و مشق رو شروع کنم 

شب بخیر خوشگلا فردا قطعا روز بهتریه❤️❤️❤️❤️

سلام دوستای عزیزم

منم دلم میخواد باهاتون همراه باشم

اینم از برنامه ی فردام

صبح ناشتا دوتا لیوان اب ولرم بخورم

ی تد تاک ببینم

اخبار انگلیسی بخونم

خونه ها رو مرتب کنم

جاروبرقی بزنم

سرامیگ ها رو طی بکشم

ویدئوی اموزشی ببینم و جزوه بنویسم

کتاب بخونم

سریال ببینم

حسبی الله و نعم الوکیل، نعم المولا و نعم النصیر
2731
سلام دوستای عزیزم منم دلم میخواد باهاتون همراه باشم اینم از برنامه ی فردام صبح ناشتا دوتا لیوان ا ...

موفق باشی

تد تاک رو از کدوم سایت می بینید؟؟

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚

سلام دوستان ..ناهار چی درست کنم ..همممه غذاها رو تو این ده رو گذشته درست کردم..

اما دیگه فکرم قد نمی ده😪

سلام به همگی

چه تاپیک انرژی بخشی

من بخاطر قرنطینه به مدت ۲هفته تعطیل هستم و سرکار نمیرم

این ۲هفته میخوام هرروز

ماسک بذارم

یک فیلم خوب ببینم

حدود۳۰ صفحه مطالعه کنم

با میوه و خوراکی خودمو تقویت کنم

به کارای شخصی عقب افتادم برسم

برای برنامه ریزی هم من بولت ژورنال رنگی رنگی خریدم

امروز هم میخوام برم داروخونه سرلاک و مولتی ویتامین برای خودم بخرم😄

2740

سلام گل دخترا

از بولت ژورنال استفاده کنید برای برنامه ریزی کارهاتون

خودتون هم می تونید ی دفتر برنامه ریزی مطابق سلیقه تون درست کنید

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم از اوست‌‌‌....

من از بازار دفترچه یادداشت دانلود کردم..و برنامه ها و هدف های بلند مدتی ام رو اونجا می نویسم..و همچنین از هر جا مطلب خوب و آموزنده ببینم کپی می کنم و در دفترچه یادداشت گوشیم پیست paste یا الصاق می کنم...

و برنامه های خیلی روتین و روزمره رو یادداشت نمی کنم چون خودبخود بدون یادآوری در طول روز و هفته انجام می شه

دوستان این فقط ی پیشنهاده:

اگر وقتی رو به فیلم دیدن اختصاص میدید، سعی کنید شاهکارهای دنیا رو ببینید (سینمایی و همینطور سریال های بی نظیری که با دیدنشون نه تنها لذت کسب می کنید بلکه ارزش وقتی که گذاشتید رو دارن و هم اینکه خیلی روی شخصیتتون تاثیر میذاره)

دوستان این فقط ی پیشنهاده: اگر وقتی رو به فیلم دیدن اختصاص میدید، سعی کنید شاهکارهای دنیا رو ببینید ...

مثل چه سریال هایی؟

مثل چه سریال هایی؟

علی الحساب سریال برکینگ بد  ( در رابطه با مواد مخدر هست ولی بشدت تاثیرگذاره، البته بشرطی که سعی کنی نقدهاش رو هم بخونی و با دید نقادانه ببینی)

2706