2752
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141093 بازدید | 1676 پست

ما پارسال رفتیم روسیه تو مغازه ادیداس دیدم یهو یکی پشت لباسم رو تمیز می کردم برگشتم دیدم نگهبان مغازست اشاره کرد که پشت لباسشون کثیفه اینقدر ترسیدم یه پا داشتم یه پا دیگه قرض کردمو در رفتم🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
والا من یه بار با یکی چت کردم میگفت امریکائیم و دکترم و عاشقت شدم میخوام بیام‌ایران و از این جرت و پ ...

دقیقا برای منم همین پیش اومد میگفت دکترم و امریکایی عاشقت شدم 😂😂 معلوم بود اسکولم کرده جوابشو ندادم 

یه بار هم با یه کره ای چت کردم یه کاره گفت سین.. تو نشون بده 😳😳😲😲😳 دیگه هیچوقت با خارجی چت نکردم😄😄 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

استارتر جان با اجازت،خانما پیج لوازم آرایشی زدم

توروخدا ازم حمایت کنید

بخدا بهترین لوازم آرایشی رو با پایین ترین قیمت میفروشم

ازم حمایت کنید،پیجم فالو کنید و معرفی کنید

از یه هم نوعتون که خیلی به کمکتون احتیاج داره حمایت کنید توزوخدااااااااا،

arayeshigolponee

لطفا از پیج کاریم حمایت کنیدیه آنلاین شاپ با لباسای زنانه ی شیک و پیک مخصوص خانمای خاص پوش و خاص پسند😍mezone__pinarممنون میشم با فالو و لایک و کامنت این خواهرتون رو حمایت کنید،نیاز مند یاری تکککک ب تککککتون هستم الهی که خدا به کسب و کار و زندگی همتون رونق و برکت بده🤲🤲🤲🤲

هندیا خیلی هَولن من با هر هندی چت کردم به فردا نکشیده گفته بیا رل بزنیم ازدواج کنیم کلا الانم هر هندی بم پیشنهاد پارتنری میده قبول نمیکنم😑

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   

همین هندی یه روز پسره گیر داد تماس صوتی بگیرم صحبت کنیم هی گفتم نه هی اصرار گفتم باشه من حرف نمیزنم چون جایی ام شلوغه گفت اوکی من فقط حرف میزنم تو گوش کن گفتم اوکی زنگ زد حالا صوتیم نه تصویری زنگ زد😐منم هیچی نپوشیده بودم دستم گرفتم جلو دوربین هی میگفت ببینمت منم میگفتم بابا حجاب ندارم میگفت برو یه چی بنداز رو سرت بیا مرتیکه اسکول😐

تدریس خصوصی زبان انگلیسی وعربی به همراه جزوه فیلم ... تمامی پایه های دبیرستان با قیمت مناسب (جلسه اول رایگان)   
چرا عزیزم  دیگه عهد بوق نیست که با اینترنت و مسافرت و پول اینا هم فهمیدن تحصیل کنن توی دانشگ ...

ولی بازم میگم دونسل از ما عقبن  همین کارشونم از سر تقلید و چشمو هم چشمیه 

و باز هم میگم کویت فرق فیکوله 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر