2737
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141072 بازدید | 1676 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من چت نکردم فقط یادمه چندسال پیش با شوهرم رفتیم شیراز یه خانوم توریست خواست باهامون سرصحبت باز کنه ازمون عکس بگیره گفت so beautiful. اقا من دهنم اندازه کروکودیل باز مونده بود لغت به این سادگیو نمیتونستم برا خودم ترجمه کنم بیچاره چندبار تکرار کرد شوهرم جوابشو میداد من با یه عقب مانده ذهنی فرقی نداشتم😣 

2742

من یه بار با شوهرم و دخترم رفته بودم خرید. من و دخترم تو ماشین نشسته بودیم منتظر شوهرم بودیم کنار اتوبان بودیم. یه کره ایه (نمیدونم کره ای بود یا چینی) با ماشینش از کنارمون رد شد خورد به ماشین ما. خودش پیاده شد اومد ببینه چی شده منم پیاده شدم دیدم کنار ماشین یه ذره آسیب دیده. مرده با موبایلش زنگ زد به یه خانوم ایرانی و داشت براش شرح میداد که این مشکل پیش اومده که من بهش گفتم I can talk English. بعد موبایلش رو داد به من و من داشتم با خانومه صحبت میکردم که شوهرم از راه رسید و به انگلیسی با آقاهه حرف زد و گفت مشکلی نیست و اون جای آسیب دیدگی مال قبلا بوده. 

من اولین بار که با یه خارجی صحبت کردم یه مصریه بود. اون موقع ها یاهومسنجر تازه داشت باب میشد و منم اولین بارم بود که از یاهومسنجر استفاده میکردم و زیاد وارد نبودم بهش. خلاصه مصریه صحبت عادی میکرد راجع به مسائل ایران و یه مقدار هم بحث مذهبی کردیم. دفعه بعد دیدم کنار آیدیش علامت دوربینه و منم اون موقع نمیدونستم این دوربین چیه (دارم از عصر اینترنت دایل آپ صحبت میکنما). خلاصه کلیک کردم روش ببینم چیه دیدم فیلم مرده اومد که نشسته پشت کامپیوتر (به نظر میومد تو کافی نت باشه). نگو وقتی روی اون دوربینه کلیک میکنی برای طرف پیام فرستاده میشه که فلانی میخواد تو رو ببینه، اجازه میدی بهش؟

حالا من اصلا نمیدونستم این مستطیل سیاه علامت دوربینه (تازه وارد بودم). بعد فکر کردم مصریه خودش داره برای من فیلم میفرسته و عصبانی شدم براش پیام فرستادم گفتم خجالت نمیکشی برای من فیلم میفرستی؟ منظورت چیه؟ دنبال دوست دختر میگردی؟ اون بیچاره هم هی میگفت تو خودت خواستی من رو ببینی....منم میگفتم دروغ نگو، چرا تهمت میزنی؟!....  

بعدا که فهمیدم قضیه از چه قراره کلی خجالت کشیدم ولی دیگه آیدیش رو نداشتم که عذرخواهی کنم. نمیدونم اون موقع راجع به من چی فک کرده  

2738
اوففف😂😂😂😂😄

😂😂🖤😈😈

هر گو*هی خوردی باز کنارت راه اومدم..رسوندیمون جایی ک‌ جایی رامون ندن..ته دلم خالی بود،ته دلت صابون زدم...رو فرم‌که اومدی کشیدی آروم آروم  عقب..غریبه کردی خودتو هفتا رنگ شدی...سیگار دیدم دستت سیگار کشیدم که ترک کنی🚬گفتم رفیقمی واست ترمزم برید ..خودمو زده بودم به خاب مشکل ا تو نی..نه توام یکی مث همه که ا این رو اون رو میشه پلک‌ک میزنه...اصن نفهمیدم رفت جلد کی تنت ..انقد بریدم ازت ک دیگه کش نمیدمش...نمی‌ارزید به این همه پایین و بالا به اینکه ببازم این بازیو باهات، قدمات دیگه نیست سایز پام،حیف عوض شدیو نیس اینه بات،هرجا هستی خوش باشی داداش،با هرکی تو رگیته جفت باشی باهاش،ما که همیشه دعامون خیره ،یه معرفتی داریم که نی تف مالی بالاش...🤘🏻🌵☺️      به خودمم حال نمیده هر عقب مونده ای روم فاز بگیره..
2706