2752
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141093 بازدید | 1676 پست

دیگه چت کردن با هندی و پاکستانی و چینی و ترکیه ای تاپیک زدن داره؟؟

اینا که مثل مور و ملخ تو فضاهای مجازی بین المللی هستن و کلا آدمهای سریش و ندید بدیدی هستن!!

حالا اگر یه اروپایی یا آمریکایی تو فضاهای مجازی دیدین که به شما پیام داد و ولتون نکرد بیاین تاپیک‌بزنین!!!!

اصلا ما رو تحویل نمی گیرن🤣

حالا جدا از همه ی اینها اصلا من انگلیسی حرف زدن این هندی ها رو  نمی فهمم 😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه چت کردن با هندی و پاکستانی و چینی و ترکیه ای تاپیک زدن داره؟؟ اینا که مثل مور و ملخ تو فضاهای ...

😅😁عزیزم تاپیک فقط جهت سرگرمی و طنز بود و بیشتر صرف شناخت فرهنگ چت میکردم!البته من با آمریکایی هم چت کردم و سر اینکه برگشت گفت زبانت داغونه بلاکش کردم😂

2731
😅😁عزیزم تاپیک فقط جهت سرگرمی و طنز بود و بیشتر صرف شناخت فرهنگ چت میکردم!البته من با آمریکایی هم چ ...

آخه من سالها پیش تو نرم افزارهای پالتاک و بیلوکس و اینجور جاها با اینا چت میکردم، کل فانتزی های ذهنی من از هندی ها رو بهم ریختن🤣🤣

کلا اروپایی ها هم که تا میگفتم از ایران هستم اولش یکم میگفتن چه جالب و بعدش از اینکه چطور تو ایران زندگی می کنیم و اینا می پرسیدن بعدش دیگه جواب نمیدادن🤣

من با تنهایی خارجی که حرف زدم یه عراقی بود😂 اونم حضوزی تو پارک ملت تو صف ترن هوایی بودیم باهم انگلی ...

کلا ما جهان سومی ها یکی از یکی بدتریم.. شانس هم که نداریم فقط به پست از ما بدترون می خوریم🤣🤣

مال من لیستم بلند بالاست از مالزیایی تا امریکایی و قطری و کویتی و... البته همه خدایی آدم حسابی بودن مودب برای تقویت زبان دختر و پسر بودن فقط قطری عاشقم شده بود که قسمت نشد 🙄  مهم اینه که کجا با طرف تون آشنا شده باشید و قبلش یه شناخت بگیرید با هر خارجی به خصوص از نوع هندیش رفیق نشید البته یکی بود البته بچه مسلمون نه از اینایی که تو کشورماست مسلمون واقعی  بود و برنامه نویس فقط اون بود بین هندی آدم حسابی بود وگرنه کلا دورشونو خط قرمز بکشید آمار تجاوز در هند هم گویاست خودمم برنامه نویسم 

یه مادر که میخواد مستقل  باشه...پیج تاج  عروس و اکسسوری زیبامون   taj_aroos.art 👑