2737
2734
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141073 بازدید | 1676 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تو اينستا یه پیج هست دختر رشتی با یه پسر هندی عروسی کرده خیلی هم پولداره

اره صنم و چیراگ

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
2740

کاربر شاپرک طلایی تو همه تاپیکا میگه برات گزارش بزنن تو مزدی

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
کاربر شاپرک طلایی تو همه تاپیکا میگه برات گزارش بزنن تو مزدی

عزیزم میشه ایدیشو بدی؟؟اون خانوم لطف کنن بیان ثابت کنن من مردم!!!اونوقت اگه اشتباه کنن،فکر میکنن این تهمتشون من میبخشم؟؟؟اون شاپرک خانوم لطف کنه خودش بیاد تاپیک و کمتر حسادت کنه بهم!از حسادت،تهمت نزنه!جهان سومی که میگن میشه همین تهمت و حسادت

عزیزم میشه ایدیشو بدی؟؟اون خانوم لطف کنن بیان ثابت کنن من مردم!!!اونوقت اگه اشتباه کنن،فکر میکنن این ...

@شاپرکtalayi   بیا پاسخگو باش همه جا پست گزاشتی گزارش بزنن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2706