2733
2739
عنوان

افسردگی مامانم😣😭

1486 بازدید | 85 پست

من مامانم افسردگی داره از بعد مرگ بابا بزرگم بیشتر شد همش سر چیزای الکی گیر میده جنگ درست میکنه چرا فلانی اینجوری گفت چرا اینجوری کرد حالا طرف کاریم نکرده این ب دل میگیره همش ب بابام میتوپه دعوا میکنه بحث میکنه لج میکنه ناهار شام نمیخوره یدفه ۱۰ تا قرص خواب میخوره دوسه رور کامل میخوابه همش منگه  از بس قرص خواب میخوره دارو مصرف میکنه برا سر درد و افسردگی یدفه میگه نمیخوام بخورم لج میکنه و بدتر میشه یدفه با یکی خوبه فرداش باهاش لج میشه تعادل نداره همش مامیخوایم مهمون دعوت کنیم بااینکه عروسی کردیم ولی نمیذاره مهمون دعوت کنیم خونمون همش میگه ای ول کنا حوصله داری بیان بریزن و برن ولشون کن یا ب خواهرم میگه حق نداری بچه بیاری من جمعت نمیکنما رو زندگی منو خواهرم تاثیر میذاره با مشاوره هاش .بابام ک دیگه طفلک بریده از دستش کوچکترین حرفی ک بهش میزنه پیش داماداش بهش میتوپه دعوا میکنه ضایش میکنه اینقد با دلش راه میاد الان چند روزه همش قرص میخوره میخوابه نه ناهار نه شام نه صبونه هیجی درست نکرده اخلاق نداره عصبیه ب خودش نمیرسه بابام هیچی نمیگه طفلک کلی هم خرجش میکنه دیروز یه تومن بهش همینجوری داده دو سه روز پیش براش ۷ تومن گوشی خریده امروز میخواست ببرتش فروشگاه خرید کنن ولی باز عین طلباکاراس.انگار زن صیغه ایه همش اصراف میکنه دلش نمیسوزه گوشت کیلویی چقد از فریزر درمیاره میریزه جلوی گربه های جلو در خونشون.ماهم دیگه کلافه شدیم بابامونو پیر کرد عین بچه لجم میکنه هیچی نمیخوره کاش مشکلش جسمی بود ادمایی ک روانشون مشکل داره اطرافیانشون هم مریض میکنن میترسیم ببریمش یه دکتر دیگه هی دارو عوض کنن بدتر بشه دکترم نمیاد اخه بدبختی چیکار کنیم ما هیچکسم نداریم ب خاطر اخلاقش همه سرد شدن باهامون خوب میشه ینی؟؟؟؟کسی بوده اطرافتون اینجوری باشه بعد خوب شده باشه؟؟؟؟؟اینایی ک گفتم همش بخاطر افسردگیشه 😭😣

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علاوه بر دارو

به مشاوره و روانشناس هم احتیاج داره اونم چند جلسه

مراعات کنید درست میشه

بله داشتیم و خوب شد

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

کسی ک افسردگی داره انقدر گیر نمیده

ساکت و تو خودشه

یه مقداری از رفتاراش رو.مادر شوهر منم داشت 

مادر شوهر من بخاطر اینکه بچه‌ها ش ازش دور بودن 

بگیر نگیر داشت 

شوهرم بردش رواانپزشک ذارو داد بهتر شد

خواهرش نشست زیر پاش داروش رو  مرتب نمیخوره الان یه روز حوبه یه روز نه

کاربری چهارم😒 باز برگشتم با قدرت😁                      ازبابام پرسیدم مگه چقدر پول آب و برقتون میومد😏
2740

مامان منم 2ماه پیش مادرش رو از دست داد یکمی رفتاراش بهتر از مامان شماست دیروز دذشتیم میخندیدیم یهو گفت برای چی میخندین مامانم مرده🤦🏼‍♀️

کامل میفهمم چی میگی نیاز به زمان دارند اینا... الان با خالم دعواش شده سر هیچ و پوچ اخرشم دیروز انداخت گردن من ک تو ما رو دعوا انداختی

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

تقصیر بابات لی لی به لالاش میزاره یکم جنم داشت ۴ تا ظرف میشکوند داد و بیداد میکرد تهدید به زن دوم میکرد به خودش می اومد اون دیده کسی چیزی نمیگه داره میتازونه شما هم کلا محلش ندید پیشش نرید باباتم یه مدت خونه شما بیاد تا بترسه مادرت روانپزشک هم براش کاری نمیتونه انجام بده نهایت قرص میده باز میخوابه خودش باید بخواد با آرامش نشد با زور و تهدید    

باید بزور ببریش روانپزشک 

روانپزشک ببریم یا روانشناس؟؟میترسم بدترش کنن اخه یبار بردیم بستریش کردن یجایی ک همه خیلی بدتر از مامانم بودن حالش خیلی بدتر شده بود

روانپزشک ببریم یا روانشناس؟؟میترسم بدترش کنن اخه یبار بردیم بستریش کردن یجایی ک همه خیلی بدتر از مام ...

بستری رو بیخیال فقط  ی نفر ببینه قرصاش رو میخوره من خودم میرم روانپزشک چیز ترسناکی نیست فقط ی دوهفته یکم قرصا عوارض داره

علاوه بر دارو به مشاوره و روانشناس هم احتیاج داره اونم چند جلسه مراعات کنید درست میشه بله داشتیم ...

ینی هم روانپزشک ببریم هم روانشناس؟

مامان منم ی جورایی این مدلیه و افسردگی داره مام عاجزیم من خودم ب شخصه نمیدونم چی کار کنم واقعا

دکتر نبردید شما؟؟؟؟بخدا دلم ب حال بابام میسوزه نه ناهار درست میکنه نه شام ما نریم خونش میمونه گرسنه بعد پشت سر بابام همش میگه ک پدرمو دراورده چقد تحمل کنم شما چون باباتونه اینجوری میگید طفلی حتی تلویزیون روشن نمیکنه تو تاریکی میشینه ک مامانم بخوابه میگیم اخه چی میکنه طفلی اینقد اصراف میکنی اینقد خرج میکنی هیجی نمیگه زنای مردمو ببین چی میکنن برا شوهراشون داداشای خودش داغون و معتادو زن طلاق دادن بابای من هیکل پولدار خوشتیپ با ابهت بخدا همه حسرت زندگیشو میخورن ولی قدر نمیدونه 

2706