2737
2739
عنوان

واقعا نیاز به کار دارم... بیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 38 پست
کار توی اینستا رو استارت کردی  در خدمتم فقط کاری رو انجام بده که نیاز هست

چجوری پیدات کنم ؟ میخوام شروع کنم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا سجاده جیبی،پارچه های کادو تواینترنت آموزششون هست،روسری وساق ست،ازاینادرست کنی وبفروشی واینترنتی ...

اگه دوس داری مجازی کار کنی تو اینستا من میتونم کمکت کنم اگه خواستی بگو ایدی تلگرام بدم اونجا برات توضیح بدم

2728

میتونی تابلوفرش ببافی گلم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اگه دوس داری مجازی کار کنی تو اینستا من میتونم کمکت کنم اگه خواستی بگو ایدی تلگرام بدم اونجا برات تو ...

درخواست دوستیمو لطفا قبول کن

راز موفقیت این است : هدفی را بی وقفه دنبال کنید .
اگه دوس داری مجازی کار کنی تو اینستا من میتونم کمکت کنم اگه خواستی بگو ایدی تلگرام بدم اونجا برات تو ...

بله عزیزم کمکم کن آیدیتو بفرس

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2740