عنوان

واقعا نیاز به کار دارم... بیاین بگین

442 بازدید | 38 پست

دوستان حقوق شوهرم تو این وضعیت گرونی 3تومنه دختر کوچولو هم داریم مدتیه میخوام یه کاری رو شروع کنم ولی نمیشه نمیدونم چطور شروع کنم خودم کلب همر بلدم ازاشپزی و کیک پزی و عکاسی و نقاشی تا خیاطی 

لیسانس زبان هم دارم یعنی زبانم بد نیس دنبال کار خونگی هستم با توجه ب شرایط کرونا بنظرتون چکار کنم من بسشتر تمرکزم رو خیاطیه .کمکم کنید تپرو خدا خیلی محتاج پولم از بیکاری هم خستم شده نمی تونم رو یه چبز تمرکز کنم اصلا از طرفی ترس دارم ک نتونم خیاطی کنم برا بقیه.گرچه دوختم از قبل

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا تو این وضعیت اکثر مون تو خونه ایم 

ولی به نظرم بهتره وارد کار هایی که به شکم مربوطه بشید منظورم غذا و ... 

می تونی کیک درست کنی یا ژله بفروشی 

یا یه پیج اینستگرام درست کن نمونه کارات رو بزن اونجا و سفارش انلاین بگیر 

2731

خب توازهنرت میتونی پول دربیاری عزیزم..الان خیلی ازخانما توخونه ازاینکارامیکنن.

خداروسکر این همه هنر بلدی.

میتونی سفارش کیک بگیری ،یاازخیاطیت چیزای مختلف ودرست کنی ویه کانال بزنی وبفروشی برای شهرای مختلف..

یاآموزش مجازی .

تدریس خصوصی .دیوار آگهی بده .هر مسیری بود قبول کن .برو نزدیک خونه طرف آموزشگاه پیدا کن بگو ساعتی اجاره میکنم .

یا خیاطی عالیه 

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا تو این وضعیت اکثر مون تو خونه ایم  ولی به نظرم بهتره وارد کار هایی که به شکم مربوطه بشید ...

خیاطی چطوره ؟  واقعا کیک و دیزاینشم خیلی دردسر داره و وقت گییییر مشتریشم کم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
خب توازهنرت میتونی پول دربیاری عزیزم..الان خیلی ازخانما توخونه ازاینکارامیکنن. خداروسکر این همه هنر ...

مثلا سجاده جیبی،پارچه های کادو تواینترنت آموزششون هست،روسری وساق ست،ازاینادرست کنی وبفروشی واینترنتی بفروشی مشتری زیاد دارن..من خودم خریدم..

خب توازهنرت میتونی پول دربیاری عزیزم..الان خیلی ازخانما توخونه ازاینکارامیکنن. خداروسکر این همه هنر ...

مرسی عزیزم  بله دیگه اکثر خانما از هنرا بلدن ولی کیک پزی دردسرشم زیاااده

مثلا لباس بدوزم بعد نمونشو بزارم اینستا برا فروش؟؟

خیاطی چطوره ؟  واقعا کیک و دیزاینشم خیلی دردسر داره و وقت گییییر مشتریشم کم

خیاطی هم عالیه 

ولی منظورم اینه که مردم برای شکمشون و مواد غذایی بیشتر خرج می کنن تا لباس 

اما باز خودتون می دونید 

هر دو تاش عالیه 

مثلا سجاده جیبی،پارچه های کادو تواینترنت آموزششون هست،روسری وساق ست،ازاینادرست کنی وبفروشی واینترنتی ...

اره واقعا ایده خوبیه مرسی عرسیسم

لباسای فیری سایز بدوز یه قسمتیش مثل جیبش یا یقه رو نقاشی رو پارچه انجام بده

نمونش کمه و خاصه

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2706