2737
2734
عنوان

واقعا نیاز به کار دارم... بیاین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 442 بازدید | 38 پست
مرسی عزیزم  بله دیگه اکثر خانما از هنرا بلدن ولی کیک پزی دردسرشم زیاااده مثلا لباس بدوزم بعد ن ...

خواهش میکنم عزیزم خب اینجوری هم خوبه ولی سایزروچیکار میکنی...؟

تواین کرونا هم سخته بیان هی برای پرو ،بچه داری ،.

ولی اگه چیزایی که گفتم یاشبیهشون بزنی ازشهرای مختلف مشتری داری ..واینا معمولا پرطرفدارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیاطی هم عالیه  ولی منظورم اینه که مردم برای شکمشون و مواد غذایی بیشتر خرج می کنن تا لباس  ...

بله درسته ولی گاهی وقتا بعضی مردم ب تیپشون خیلی میرسن مثلا خوردن خیلی چیزارو حذف میکنن ک فقط بتونن لباس مورد علاقشونو بخرن یا بدوزن

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2731
خیاطی چطوره ؟  واقعا کیک و دیزاینشم خیلی دردسر داره و وقت گییییر مشتریشم کم

پیج مزون ناز رو ببین 

ایده خوبی بهت میده

اگر شهری زندگی میکنی که امکان چاپ روی پارچه رو داره

حتما انجامش‌بده

درامدش عالیه

https://instagram.com/mezonenaz?igshid=1fpe7iwnt5f7k

لباسای فیری سایز بدوز یه قسمتیش مثل جیبش یا یقه رو نقاشی رو پارچه انجام بده نمونش کمه و خاصه

اره واقعا الانم مد شده همه فری سایز  میخرن نقاشیمم که خوبه فقط وسایل نقاشی رو پارچه باس بخرم

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
خواهش میکنم عزیزم خب اینجوری هم خوبه ولی سایزروچیکار میکنی...؟ تواین کرونا هم سخته بیان هی برای پرو ...

اره واقعا ساده هم هستن روش فکر میکنم بلاخره از یه جایی باید شروع کنم

2738
پیج مزون ناز رو ببین  ایده خوبی بهت میده اگر شهری زندگی میکنی که امکان چاپ روی پارچه رو داره ...

عزیرم من یه اشنا دارم که کارش چاپ روی لباسه 

پیج مزون ناز هم  دیدم ایده جالبیه 

فقط چجور شروع کنم ؟ تیشرت و لباس زرگسال و بچگونه بدوزم بعد بدم روش چاپ بزنن برام و تبلیغ کنم ؟؟

اینو انجام دادی  خودم توی مشاوره ارتقای پیج کمکت میکنم

اوکی نیازمند مشاوره ت هستم 

خدابزرگه💚توکل کن به خودش💚 کسب وکارت پربرکت💚 شبت خدایی💚

مرسی عزیزم همچنین واسه شمااااا شبتون اروم

عزیرم من یه اشنا دارم که کارش چاپ روی لباسه  پیج مزون ناز هم  دیدم ایده جالبیه  فقط ...

چند تا نمونه بزن

پارچه‌ رو برش بزن بده چاپ بعد بیار بدوز

البته کامپیوتر لازمه که داشته باشی

اگر‌سارافون بلدی مثل این پیج که درامدش بیشتره چون ارزش افزوده داره

تیشرت اسپرت‌هم‌با اسم‌کودک و مادر پدر قشنگه