2737
2739
عنوان

خانمای باتجربه و باسیاست و پر زبون بیاید 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 666 بازدید | 83 پست

فک کن جاریم جلو شوهر خوااهرشوهرم ب خواهرشوهرم گفت برید دیگه ببینم چنددقیقه رابطه دادید😱😱مادرشوهرمم بود نگاه میکردد اننقد ازش میترسه چون هی جوابشو میده ضایش میکنه 

حالا دلیل مادرشوهرم چیه مثلا میترسه من مثه دخترش و جاریم بشم؟با حسودی میکنه میگه نکنه بهاربخواد راحت بگرده بهش گیر بدم ک مغذب بشه اذیت بشه؟؟؟؟از سر حسادته یا ترس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو هرکیو تو قبر خودش میذارن اعتقادات بقیه تا وقتی بهت آسیب نزنه بهت مربوط نیس  اه اه اعصابم ...

خودمم خیلی دلم میخواد ب مادرشوهرم بگم من ک کاری نکردم اون یکی چرا تو پروفایل و همه جا مطرحه 😏

2731
تو هم هیچی نمیگی آره؟ سرتو خم نکن که سوارت میشن  یه بار بگی لزومی نمیبینم درباره هرچی توضیح بد ...

فک کن خودشون اومدن میگن چرا این اینجوری میگرده چرا میرقصه ...خجالت نمیکشن واقعا ...اره من هیچی نگفتم واسه همین میگم الان درجواب این حرف چی باید ب مادرشوهرم بگم 

منو خالم اینا خیلی راجبم حرف میزدن گیر میدادن ک مانتوت کوتاهه یا قرمزه یا اینچیزا البته من چادری نیس ...

چرا ب تو گیر میدادن متوجه نشدم 🤦‍♀️😂😂😂😂چ خوب دایورت کردی

2740
چرا ب تو گیر میدادن متوجه نشدم 🤦‍♀️😂😂😂😂چ خوب دایورت کردی

یذره پیچیدس فرق میذارن دیگه

مثلا من یذره آستین مانتوم کوتاه بود خالم جلو خودم ب داداشم میگف ب این گیر نمیدی ک چرا این لباسارو تنش میکنه؟؟ یا بم میگفتن این لباسارو میپوشی گشت نمیگیرتت؟؟ ولی دخترداییم قشنگ مث من حتی بدتر از منه عکساشم پروفایل و همه جا هس هرروزم کافه س ولی کسی بش گیرنمیده

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
خوب اگه ب اون بگن چی میگه مگه فوری جواب میده؟؟؟

حتما میده دیگه

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
حتما میده دیگه

منم مزخوام جواب بدم ک ولم کنن دیوونم کردن ب هرچی کاردارن ...ادمی رو ک اصلا نماز نمیخونه چیری بهش نمیگنا دختراشم تماز نمیخونن اما من ک همش میخونم ی بار نخوندم فوری زنگ زد گفت یعنی مادرشوهرم ب پدرشوهرن گفت زنگ بزنه همسرم فک کن تاکجا کثافته

منم مزخوام جواب بدم ک ولم کنن دیوونم کردن ب هرچی کاردارن ...ادمی رو ک اصلا نماز نمیخونه چیری بهش نمی ...

جواب بدی احتمالا خودتو خراب میکنی بدتر میشه

اگه شوهرت بهت حق میده ک بذار خودش هندل کنه بی محلی کن تو

2706