2752
2734

من همیشه شلوار مشکی می پوشم .مانتومم که بلنده . مادرشوهرم گیر داده بود اومدی خونمون جلو برادرشوهر و دامادمون یه چادر بنداز سرت اابته به شوهرم گفته بود ،گفته بود ب بهار بگو ولی نگو من میگم .😐😏.حالا جاریم موهاش بیرونه تا فرق سرش، دستاش تا ارنج پیداس چندین بار دیدم عکسای سرلخت خودشو گذاشته پروفایل امروز برای بار چندم دیدم استوری رقص جلو اینه گذاشته ...اونم دوتا  دوتا...انقد استوریاش ناجوره ک شوهرخواهرشوهرم ب خواهرشوهرم گفته بود چرا داداشت چیزی بهش نمیگه الان همکارای مرد شمارشو دارن رقص و بدنشو میبینن ک .

.شلوار صورتی میپوشه جلو همه 🤦‍♀️چقدم بلند بلند میخنده ..من از روزی ک عروس این خانواده شدم نماز خوندن اینو ندیدم ولی ی بار من غسل داشتم نماز نخونده بودم فوری مادرشوهرم ب پدرشوهرم گفته بود بهار نماز نخوند .پدر همسرمم زنگ زد ب شوهرم گفت ب زنت بگو خونه ما میای نماز بخون 😐خوب غسل گردنم بود یکی نی بگه دلیلشو نمیدونی دخالت نکن ‌.خواهرشوهرام و جاریم هیچ وقت ندیدم نماز بخونن با قاطعیت و صداقت میگم ..اما منی ک همیشه میخونم ی بار ب دلیل عذرم اگه نخونم فوری میگن بهار نماز نخوند ..همین مادرشوهرم ک میگه چادر بگیر دورت ،دختراش توخیابون موهاشون بیرونه ..اون یکی هم جلو دامادشون موهاش از پشت بیرونه ..هیچ تیکه ای ضرب المثلی چیزی سراغ ندارید واسه اینجور مواقع ادم بکار ببره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون اون سلیطس ب تو گیرمیدن تجربشو داشتم تو خونواده خودم محل ندادم

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بگو هرکیو تو قبر خودش میذارن

اعتقادات بقیه تا وقتی بهت آسیب نزنه بهت مربوط نیس 

اه اه اعصابم خورد شد 

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️

تو هم هیچی نمیگی آره؟ سرتو خم نکن که سوارت میشن 

یه بار بگی لزومی نمیبینم درباره هرچی توضیح بدم کافیه 

البته چون بد عادتشون کردی بهشون برمیخوره ولی عادت میکنن کم کم 

پررو باش جلوی اونا 

میشه برام یه صلوات بفرستی مهربون؟ ❤️
فک کنم زودی بهشون رو دادی یا اینکه زبون نداشتی از اول جواب بدی  در عوض از جاریت حساب میبرن&nbs ...

اره چیکارکنم دیگه رو ندم اتفاقا همین چن دقیقه قبل تاپیک زدم واسه رو ندادن ....فک کن همین جاریم با این بدحجابی جلو جمع گفت بهار چادرت کو ...حالا من با مانتو و روسری دیکه چادر چی مردم توخیابونم چادر سر نمیکنن ..من خودم کلا چادریم ..چ پرروه یکی نی بگه خودت  چرا اینجوری می گردی 

چون اون سلیطس ب تو گیرمیدن تجربشو داشتم تو خونواده خودم محل ندادم

یعنی چی اخه اون خیلی بی حجابه اخه دیگه رقص تومجازی پروفایل سرلخت کجا من بدبخت چاددی کجا ...تجربه شما چی بوده ک میگی عزیزم 

تو نماز خوندنت هم دخالت میکنن؟؟ چه پررو بهشون رو دادی .خدا میبخشه اینا نمیبخشن

یه تیکه ای چیزی بگید ب مادرشوهرم بگم اگه گفت ..خیلی دلم میخواد بهش بگم اون چرا اینجوری میگرده انقد بلند میخنده اما من ک ارومم با حجابم  گیر بیخودی میدی خداروخوش نمیاد 

یعنی چی اخه اون خیلی بی حجابه اخه دیگه رقص تومجازی پروفایل سرلخت کجا من بدبخت چاددی کجا ...تجربه شما ...

منو خالم اینا خیلی راجبم حرف میزدن گیر میدادن ک مانتوت کوتاهه یا قرمزه یا اینچیزا البته من چادری نیستم اونوق دخترداییم همه جور تیپی میزنه تنهاچیزی ک راجبش میگن خوشتیپی و خوشگلیشه خخخخ منم محل نمیدم اصلا

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706