2733
2734

سلام عزیزان امیدوارم حالتون خوب باشه.

خانما من مجردم و تخمدانم پلی کیستیک هست وبخاطرهمین جوش های هورمونی میزنم 

کسی تاحالا این مشکل رو داشته که با طب اسلامی خوب بشه؟

میشه راهنمایی کنید؟

و دکتر طب اسلامی میشناسید که تلفنی پاسخگو باشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من جوش میزدم البته برای من بیشتر از گوارش و بدخوابیدن بود

دکتر شیربیگی رو یه سرچ بکن- تهران

من توی کلینیک خارک پیشش میرفتم- الان فکرکنم فقط سلامتکده احمدیه میره

عزیزم فقط با طب سنتی خوب نمیشه، ولی راهکارهای اونم تو کنترلش تاثیر داره

شما اضافه وزن دارید، یا یبوست، یا قند خونتون در مرحله هشدار هست؟! کدومش

ورزش کردن، کم کردن وزن،. خوردن متفورمین و ویتامین، خوردن گرمیجات، پرهیز از سردیجات و فست فود، پرهیز از حموم تو دوران قاعدگی، روغن سیاد دونه زدن زیر شکم هر شب و بستم اون، 

دمنوش پونه و نعنا، دا چین و زنجبیل، همه اینا موثر هست

2740
عزیزم فقط با طب سنتی خوب نمیشه، ولی راهکارهای اونم تو کنترلش تاثیر داره شما اضافه وزن دارید، یا یبو ...

من اضافه وزن ندارم .چندسال جوشای هورمونی تو صورت و بدنم میزدم که هرچی دکتر پوست رفتم خوب نشدم.رفتم متخصص زنان ازمایش و سونو دادم گفت تخمدانت خیلی کیست داره بهم دارو داد یک سال و نیم خوردم خوب شدم و اصلا جوش نزدم.ولی الان دوباره دارم جوش میزنم بخاطر شرتیط کرونا نمیتونم برم دکتر.ومیترسم دوباره کیست داشته باشم .

من اضافه وزن ندارم .چندسال جوشای هورمونی تو صورت و بدنم میزدم که هرچی دکتر پوست رفتم خوب نشدم.رفتم م ...

یه تاپیک اینجا هست، یه نفر تجربیاتش رو نوشته،. همینطور بوده بگذار پیدا کنم برات بفرستم

من اضافه وزن ندارم .چندسال جوشای هورمونی تو صورت و بدنم میزدم که هرچی دکتر پوست رفتم خوب نشدم.رفتم م ...

داستان من با جوش های صورتم و تخمدان پلی کیستیک با تجربه هایی که کسب کردم صفحه 75 | تبادل نظر نی نی سایت
https://www.ninisite.com/discussion/topic/3832848/داستان-من-با-جوش-های-صورتم-و-تخمدان-پلی-کیستیک-با-تجربه-هایی-که-کسب-کردم?postId=160389903